MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Vlastenci do boje za pana prezidenta!

#96116

2016-10-26 08:43

Chystá se český majdan. V pátek k něčemu dojde. Jsou placeni z ciziny

 

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#96145 Re:

2016-10-26 11:38:25

#96116: Vlastenci do boje za pana prezidenta! -  

 "daj-li, či nedaj-li, nějakou medajli (Bradymu)" (Vlasta Burian - Anton Špelec ostrostřelec).
vítr fouká odjinud, než z Hradu (čili z kavárny).
Včera z Krafčích hor pustili názor jakéhosi marketigového experta. Ti mají mediální a letákové manipulační technologie v malíku. Byl to jen kratičký štěk, ze kterého namachrovanci newsroomu zapomněli vystřihnout větu asi tohoto znění: ".... nese to jednoznačně znaky dlouhodobě plánované koordinované akce...". Mám stejný názor. To není dílo jedinců za posledních 14 dní, náhodný souběh pochybení hloupého státního úředníka a zlovolného mstivého ješitného starce, jak nám medioti usilovně valí do hlav.
Teď ještě nalézt odpověď na základní vyšetřovací otázky a známe pachatele:
- Jaký je motiv, čili jaký je sledován cíl
- Komu to (v případě úspěchu) přinese prospěch.
To musí již každý sám. Nenávistní fanatici jistě znají odpověď již ode dne zvolení Zemana prezidentem, já však si zdaleka jist nejsem a nejspíš nikdy nebudu. Jist jsem si jen tím, že se podrobnosti o osobách, obsazení, režii, dramaturgi, scénáři a hlavně producentovi hnusné frašky, do které byli bez svého svolení a vědomí mezi titulní postavy obsazeni dalajláma a pan Brady, nikdy nedovíme, i kdyby to vyšetřovaly všechny bezpečnostní složky a dozorovala Bradáčová s nadřízeným Zemanem. Jediné, co dobře známe, je kompars v podobě hrubě tendenčních a závislých médií.