MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#95706 Re: Re: Re: Re: Re: Rusko není v Evropě, nebo se zkoumání a testování nepodřizuje?

2016-10-23 11:59

#95705: - Re: Re: Re: Re: Rusko není v Evropě, nebo se zkoumání a testování nepodřizuje?  

potvrzeno. Ty máš informace jen od nacistických banderovců a podobných rusofobů.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#95708 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rusko není v Evropě, nebo se zkoumání a testování nepodřizuje?

2016-10-23 12:02:23

#95706: - Re: Re: Re: Re: Re: Rusko není v Evropě, nebo se zkoumání a testování nepodřizuje?  

 Tak neváhej a doplň mojí časovou osu o informace tvé a dolož je věrohodnými zdroji, rád si to přečtu. Časovou osu jsem si dělal já sám a jen proto, abych se já zorientoval v posloupnosti událostí na Ukrajině, rád se seznámím s alternativním pohledem na posloupnost událostí. Obzvláště, pokud je budeš schopen doložit z důvěryhodných zdrojů - tedy zdrojů, které dopředu zveřejňují, jak s informace pracují a nevymlouvají se na to, že texty tam zveřejňované jsou "názory" za které nijak neodpovídají, viz. např. parlametní listy, blisty, zvedavec, aeronet, sputnik, atd. atd. 

Doposud na této diskusi nikdo žádnou jinou posloupnost událostí na Ukrajině nezveřejnil, to jen pro informaci :-).