Za ponechání údaje o hlavním městě Izraele ve školním atlase

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#189 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-09-19 07:42

#187: - Re: Re: Re: Re:  

 Israel žít v pakle nebude!

Israel  je život,radost,vzdělání,kultura,schopnost nadprůměrně vzdělaných lidí kladné hodnoty,přání míru a práce která zůrodnila poušt´na úrovni Sahary....Israel je život.

Zato paklo prožívají ti,kteří volají po váce,posílají své děti jako bombometčíky na smrt,dělají si ze škol OSN a dětí v nich živé štíty a odpalují rakety...přes 100 000 již před 5 lety-na Israel.

Měl jsem možnost zhlédnout videla Syria school falaka,jak tam jsou mučeny arabáešn školné děti...dostávají baštonádu!

A toto je okolní neIsraelský svět----mučení,popravy,ne žádné učení do života a bída,svrab a a smrad,který nutí ekonomické po statisících do Evropy a USA,anebo Cnada.

No......

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#190 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-09-19 13:09:44

#189: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 ani ne 200 km od Israele jsou lidé rozpouštěni v kyselině dusičné

rozřezávány vejpůl pilou na veřejnosti

křižovány a dokonce i děti,které jsou mučeny před zraky rodičů ,sekají jim končetiny a pak přibity na kříž

sekání noh

ruk

hlav

legální pedofilie a prznění dětí

otroctví a

trhy s otroky

vaření lidí ve vařící vodě za živa

mučeny ženy trhačem

posíláni nezletilci jako sebevrazi s bombou

řezání hlav

upalování jako poprava

genocida

a masové hroby

.....mám pokračovat?

 

Kolik tohoto mučení je nezdokumentováno a je prováděno zcela běžně  ?

Toto je pravé a nefalšované peklo !

Satan a jeho smečka démonů,věčné zatracení,zlo,smrt,zmar,ničení a záhuba,popření jakékoli morálky a lidství a již mnou zmíněný smrad plamenů  pakelných síry,místa věčného zatracení,kde utrpení nekončí,nářek nezmírá a červ nehyne.

Kultura smrti,která chce vyprovokavat světovou válku!

 

To,abys věděl co je to paklo!

Zde je řeč o IS!

A ani ne několik hodin jízdy od této kultury smrti je malý stát lidí,který má více jak 70 % vysokoškolsky vzdělaných lidí,země lidí která zůrodnila poušt na úrovni Sahary,vysoká životní úroveň a národ,který preferuje vzdělání,život,kulturu a tvoří hodnoty,obohacuje lidstvo více jak 250 NC za vědu za 50 let .

Kultura lidství a morálky,která preferuje namísto smrti,zmaru a vyvolávání zla hodnoty lidství a života.

Zamysli se nad tím dříve,než nás tady budeš poučovat o pakle.

A to co jsem napsal je logické a pokud nemáš nic jiného jak urážky a nic neříkající fráze,tak mě to logicky vyvratˇ.

 

 


Nepřihlášený uživatel

#195 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-09-19 21:06:18

#189: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 vrah deti a tehotnych zen proste skonci v pekle.