Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#9874 Re: Miloš Zeman chce kvůli migraci uzavřít vnější hranice Evropské unie

2016-06-09 10:45

#9689: - Miloš Zeman chce kvůli migraci uzavřít vnější hranice Evropské unie 

No co se týká imigrantů, tak za mě Zeman zatím dobrý...., ale toto jsou jen výkřiky do tmy. Chtít zavřít hranice EU sice může, ale je to směšné. Kdyby se soustředil na zavření hranic naší země pak by to mělo smysl. Do Německa nalezlo jen v loňském roce přes milion islámských okupantů. Co jim brání courat se po Evropě a tedy i po naší zemi. Zadrátovat a strážit naše hranice je jediné smysluplné řešení. Já který jedu přes hranice do ciziny 2x do roka si rád vystojím půlhodinovou frontu než si na hranicích a při návratu zpět prověří mé doklady. Gastarbajtři ať dostanou nějaké průkazy a mají volnější režim. Jinudy cesta nevede.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#10033 Re: Re: Miloš Zeman chce kvůli migraci uzavřít vnější hranice Evropské unie

2016-06-22 14:05:37

#9874: - Re: Miloš Zeman chce kvůli migraci uzavřít vnější hranice Evropské unie 

 Zeman jako jeden z mála na českém písku nazývá věci pravými jmény a i když se sem tam napije, tak má střízlivý pohled na dění v Evropě, což se o mnoha říct nedá (pánbu s námi). Za současné situace jsem velmi rád, že je prezidentem právě on. Aspoň si na nic nehraje.