PETICE PROTI ELEKTRONICKÉ EVIDENCI TRŽEB A ŠIKANĚ ŽIVNOSTNÍKŮ

Quoted post

Majitel restaurace

#25 EET mě netrápí, přecházím na bezhotovostní platbu

2016-03-26 13:09

To je řečí okolo EET že to prodraží služby a pivo. Já mám například hospodu a EET mě vůbec netrápí. Nejsem plátcem DPH a tedy mě ani hlášení na FŮ nezajímá a od zavedení EET přecházím automaticky na bezhotovostní platbu za služby, tohoto se totiž EET netýká. To znamená že u mě v hospodě štamgasti dostanou za služby fakturu a číslo mého účtu a platbu za jídlo a pití mi pošlou na účet se splatností 14 dnů. Pivo mám za 20,-kč a tuto cenu budu mít i nadále a to se týká i ostatních cen, zdražovat určitě nebudu. Reakce kolem EET ze stran restauratérů a podobných podnikatelů jsou tedy totálně nesmyslné, jsem také jedním z nich a postoj mám na věc jiný. Řemeslník živnostník také třeba měsíc pracuje zadarmo a až po dokončení práce vystaví fakturu se splatností 14 dnů, proč by tedy tohle nemohli dělat i restauratéři to tedy vážně nechápu, ještě jim odpadne manipulace s hotovostí a případný lupič má smůlu. Do mé hospody se bude chodit bez peněz. Má hospůda možná bude rarita, protože do mé hospody se bude chodit bez peněz, s tím nemám problém. Buď přejdu na EET anebo to legálně obejdu, to už je každého věc. EET mi tedy jako restauratérovi vůbec nevadí, nenadávám na to a ani to neschvaluji, jen se podle toho zařídím po svém, vždy existuje řešení, stačí jen přemýšlet a né jen nadávat.

Petici proti EET tedy nepodepíši, je mi to fuk.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#40 Re: EET mě netrápí, přecházím na bezhotovostní platbu

2016-10-23 19:19:21


Nepřihlášený uživatel

#55 Re: EET mě netrápí, přecházím na bezhotovostní platbu

2016-11-22 07:48:14

BEBE

#65 Re: EET mě netrápí, přecházím na bezhotovostní platbu

2016-12-07 13:49:55

#25: Majitel restaurace - EET mě netrápí, přecházím na bezhotovostní platbu 

 Možná nejvíc bolej urážky a pohrdání kterého se podnikatelům za roky dřiny dostalo,udavačskej a šmíráckej stát jsme nechtěli a tadle vláda zničila naše sny nadobro.Lidi kteří netušej,co podnikání je plácaj nesmysly a Babiše veleběj.Až při každém nákupu na účtence najdou položku náklady na EET-15Kč a slosovatelný los-7Kč,tak pochopěj.Stát nebude na mé náklady a bez mého souhlasu podnikat loterii.