MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#77179 Re: Re: Re: Re: Nestojíme za soudruhem Zemanem:

2016-03-24 11:57

#77122: - Re: Re: Re: Stojíme za panem prezidentem Zemanem: 

 PŘESNĚ !! Zemanisté jsou blázni posedlí představou, že kdo nemá rád Zemana musi mít rad muslimy.. Není na to diagnoza ?

Mám to jako Vy a takových je nás určitě spousta... Jsem antizeman, antimuslim, antirusak, anticinan. Jsem prodemokrat, proEU, prosvoboda.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#77181 Re: Re: Re: Re: Re: Nestojíme za soudruhem Zemanem:

2016-03-24 12:01:05


Nepřihlášený uživatel

#77183 Re: Re: Re: Re: Re: Nestojíme za soudruhem Zemanem:

2016-03-24 12:08:21

#77179: - Re: Re: Re: Re: Nestojíme za soudruhem Zemanem: 

 to je presne ta strategie zemana. Nakousnout nejake kontroverzni tema a jeho protivnik zacne argumentovat ze to tak neni. A zeman zatlaci protivnika do pozice obhajovani nejake osemetne veci.

To byl pripad pred volbou s Schwarzenbergem. Zeman zacal vypravet cilene nesmysly o odsunu Nemcu a Schw. to chtel uvezt na pravou miru. postupne ho ale Zeman dostal do pozice ze on se zastava zlocinu Nemcu. Tim vybudoval dojem u svych patolizalu, ze Zeman je narodni hrdina a Schw. je fasista.

ten samy princit udelal ted s migranty. Zacal prehnane atakovat demokratickou spolecnost a ta musela jaksi oponovat tem jeho nesmyslum. A sup, uz prilepil vsem demokratum nalepku vitaci muslimu a on je ten narodni hrdina ktery bojuje proti pokusu o zniceni naroda.

Zeman je mistr demagogie a manipulovani. Bohuzel mu to velka cast spolecnosti basti. Uvidime jake kontroverzni tema vytahne pred volbami. nesmyme mu dovolit zatlacit nas do nejake predem urcene role.


Nepřihlášený uživatel

#77186 Re: Re: Re: Re: Re: Nestojíme za soudruhem Zemanem:

2016-03-24 12:19:30


Nepřihlášený uživatel

#77189 Re: Re: Re: Re: Re: Nestojíme za soudruhem Zemanem:

2016-03-24 12:28:53

#77179: - Re: Re: Re: Re: Nestojíme za soudruhem Zemanem: 

 to nedava smysl jsi antizeman a antimuslim ale zeman je jediny kdo nas chrani před muslimy tak my to vysvětly jak to mysliš tohle nechapu jak se jinak mame chranit před muslimy