MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#76935 Re: Re: Němcová: Zeman dává společnosti sadistické rány, v médiích má moc prostoru

2016-03-21 16:35

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#76936 Re: Re: Re: Němcová: Zeman dává společnosti sadistické rány, v médiích má moc prostoru

2016-03-21 16:41:21

#76935: - Re: Re: Němcová: Zeman dává společnosti sadistické rány, v médiích má moc prostoru 

 Očekával bych od Němcové daleko konkrétnější vyjádření a daleko kajícnější tón jejího původního obdivu. 

Např. Václav Klause se dnes jeví jako ruský troll a mrzí mne, že jsem toto jeho hanebné jednání nebyla schopna rozpoznat dávno. Je to moje velká chyba, neboť jsem se tím na jeho zločinnosti nevědomě podílela. 

Ale nejspíš je to zatím od Němcové maximum, byla jeho věrnou obdivovatelkou a je pravda, že tak jak je ruské trollování Miloše Zemana naprosto zřejmé, u Klause v prvním období zřejmé úplně nebylo, přestože se reálně odehrávalo. Jeho drzost otevřená podpora KGBáků v Rusku nastoupili i pro mne daleho zřetelněji až s druhým obdobím, kdy jej do úřadu dopravil lampasák Topolánek, jehož to byl vlastně jediný skutečný úkol v politice a od rusáků.