Petice proti vyhlášce města Říčany - Povinné náhubky pro psy

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#65 Re:

2016-03-11 22:39

#52: Standa -  

 Správně pane! To už je moc, co si současní čoklisti dovolují. Nevychovanost některých čoklistů by měla být tvrdě postihována. Přirozené je, že nemá-li většinová společnost psa, měli by se pejskaři k ostatním, tedy nepejskařům, ale i ostatním pejkskařům chovat chovat ohleduplně. A protože tak nečiní, je třeba, aby politici přijali příslušný zákon. Prostě když se lidé přestanou chovat rozumně a začnou obtěžovat ostatní, musí na to přijít zákon. Těším se na to, až naše demokracie dospěje do takového stádia, že psa může mít jen ten, kdo při jeho venčení nebude obtěžovat ostatní obyvatele města. Zatím to je bohužel naopak, městské parky patří psům, ne lidem :-( 

Odpovědi

Standa

#83 Re: Re:

2016-03-14 22:02:01

#65: - Re:  

 No jistě, já už si nepřipadám jako v republice České, nýbrž Čoklské. Jdu na dětský hřiště, očekávám děti a co tam nevidím, všude samý čokli a v rohu si tiše mezi hovnama hraje na písku malá holčička. Jdu do parku, na každé lavičce nějaká trubka s čoklem. Nějakej přiblblej pitbul či co tam je zakouslej do stromu. Na každý druhý reklamě čokly, zbytek předvolební politický držky, jedno horší jak druhý. Jdu dětem koupit nějakej pamlsek a na přebalu místo dítěte tam čokl jako by to bylo žrádlo pro zasraný čokly, ale oni ví že když vylepí na přebal čokla, že si tím u českých zoofilů vyslouží 2x tak větší prodejnost. Jdu k vodě že si odpočnu, všude štěkají pitomí čokli, chci se vykoupat, těsně přede mnou tam hupne zasranej smradlavej čokl, takže mě chuť rázem přejde. V tom vidím na břehu nějakou blbku jak se s čoklem olizuje, to už je na mě moc, jdu blejt. Kdy se zeptáš děcek, jestli by chtěli bratříčka/sestřičku tak že raděj smradlavýho zablešenýho čokla. Každej si raděj pořídí čokla než děcko, nám už z těch čoklů totálně hrabe, měli bysme se přejmenovat na Čoklskou republiku. Naše nemocná společnost staví čokly nad děti, pak se nemůžeme divit, že vymíráme. Každej povině jedno děcko a k tomu nejlíp 4 čokly a pak idioti brečí, jak nás tady přečíslej cikáni, muslimové a kdoví co. Bodejď by ne, ti si nepořizují místo dětí čokly, proto budoucnost patří jim :-( V tom mě připadnou zcela směšné všechny ty slepé výkřiky proti imigraci, procesí s vlaječkami a rádoby vlastenecké řečičky kdekoho proti islamistům apod., oni jen vyplňují to vakuum, které vymíráním Evropy vzniká.