Podpora paní učitelky Petry Štěpánové

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#54 Re:

2016-02-28 15:26

#2: -  

 Proč ji podporujete? Protože nezná ani historii a přesto učí? Mám to zkopírované a dám so všech skupin, jak se tu cenzuruje. Čeho se tak hrozně bojíte? Pravdy? Tu neumlčíte!!!

Odpovědi

Roman Porteš
Autor této petice

#74 Re: Re:

2016-02-28 16:34:11

#54: - Re:  

 Mažu jen ty příspěvky, které jsou silně vulgární nebo nabádají k násilí. Např.: Smrt komunistúm. A budu hájit každého člověka, třeba i komunistu, jemuž bude vyhrožováno smrtí.


Nepřihlášený uživatel

#163 Re: Re:

2016-02-28 20:55:44

#54: - Re:  

To že jste se dobře naučil ty nesmysly, co se učily za bolševika, ještě neznamená, že něco víte o historii.

Šipr

#844 Re: Re:

2016-03-09 21:41:56

Milý neidentifikovaný, jde tu o interpretaci 2. sv. války. Po té válce se stavěly pomníky osvobození, alespoň u nás na Moravě. Byly teatrální a nevkusné, ačkoliv se jim lid potichu smál. V Brně máme to dílo na Moravském náměstí a lid ho nazývá "Kamna". Když jedou Moraáci v šalině dívají se na opačnou stranu, protože tam musí být "brána pekelná"! Ve Vsetíně je pomník osvobození s hlubokým reliéfem zvaným "Ondráš, Juráš a Pizdáš"! Najdi si to na internetu - ten pomík. My Moraváci nejsme "komunistobijci"- význam toho slova neznám. My Moraváci jsme "komunistoblijci"!! Pyrhovo vítězství Rudé Armády v nás vyvolává spíš soucit s těmi vojáky- dle Stalina jen statistikou , než svaté nadšení. Pí- soudr. Foralová mě nemohla zmrzačit,protože její Feudalizmus nás nechal chladným, mě zaujal v 6.tř. učitel výukou Antiky a v 8. tř. pí uč. výukou Chemie. My ve své většině z Rudochů měli Vánoce už na vyšším stupni ZDŠ. Na VŠ jsme nazývali přednášejícího Vědeckého komunizmu  "Vandrák" - jmenoval se Vondrák. Neměl nejmenší šanci. Věděli jsme, že přednášejícího v Politické ekonomii , že Marxova "nadhodnota" je ptákovina. Maršál Tuchačevský dostal u Varšavy nakládačku v roce 1920 ? od Poláků , když chtěl vyvézt "Světovou revoluci" do Německa, neboli utrpěl Pyrhovo vítězství#54: - Re:  

 

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-03-17 16:44:03