MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

jsem pro odsun sluničkařu do islámského státu

#74006 Re: Re: Re: usa manipuluje veřejným míněním po celém světě

2016-02-17 19:33

#73997: - Re: Re: usa manipuluje veřejným míněním po celém světě  

 a proč ty tady podporuješ propagandu usa copak si měl celej život hlavu v zachodove mise zasrani kavarenšti povaleči a rusko podava dobre dukazi kdo na tomhle světě pacha valečne zločiny  nato je teroristicka organizace vytvořily války v africe  libyi sýrii iraku  navic usa vytvořila teroristicke organizace al kaidu taliban islámský stát a financujou je a vaclav havel zničil českej narod za sovětu bila vždy prace a slušny plat  a co mame dnes chudobu vysokou nezaměstnanost exekučni mafie ktera je stat ve statě vladnou nam oligarchove s amerikou běž do hajzlu světove zlo usa

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#74011 Re: Re: Re: Re: usa manipuluje veřejným míněním po celém světě

2016-02-17 20:07:14

#74006: jsem pro odsun sluničkařu do islámského státu - Re: Re: Re: usa manipuluje veřejným míněním po celém světě  

 Propaganda je tam, kde se lže. Vy snad znáte jediný můj příspěvek, v kterém bych lhal? 

Já vám ovšem můžu doložit lež snad v každém Zemanově projevu, tedy se jistě v klidu shodneme, že je to ruský troll, tedy ruský propagnadistický lhář. 


Nepřihlášený uživatel

#74014 Re: Re: Re: Re: usa manipuluje veřejným míněním po celém světě

2016-02-17 20:21:18

#74006: jsem pro odsun sluničkařu do islámského státu - Re: Re: Re: usa manipuluje veřejným míněním po celém světě  

Právě Češi velmi dobře vědí, jak vznikají teroristické organizace, v osmdesátých letech tu komunisté, KGB a StB masivně teroristy školili ( a to dokonce z většiny ty islámské ) a co více, česká historie dokonce zná formu IS na území dnešních Čech, tedy sektářskou vražednou armádu Jana Žižky z Trocnova, která nejdříve táhla Evropou a vraždila až se usadila zde a spojila se sektou. To je středověká kopie dnešního IS. 

Tedy právě Češi, archivy StB, mají co říci ke vzniku IS a mělo by to zaznít i v kontextu s výzkumy sektářských zločinců ze středověku, tolik propagovaných komunisty ve dvacátém století. Důvod jejich propagace Jana Žižky z Trocnova a jeho zločinů je dnes při pohledu na IS naprosto zřejmý. 


Nepřihlášený uživatel

#74033 Re: Re: Re: Re: usa manipuluje veřejným míněním po celém světě

2016-02-18 07:19:39

#74006: jsem pro odsun sluničkařu do islámského státu - Re: Re: Re: usa manipuluje veřejným míněním po celém světě  

 

Právě Češi velmi dobře vědí, jak vznikají teroristické organizace, v osmdesátých letech tu komunisté, KGB a StB masivně teroristy školili ( a to dokonce z většiny ty islámské ) a co více, česká historie dokonce zná formu IS na území dnešních Čech, tedy sektářskou vražednou armádu Jana Žižky z Trocnova, která nejdříve táhla Evropou a vraždila až se usadila zde a spojila se sektou. To je středověká kopie dnešního IS. 

Tedy právě Češi, archivy StB, mají co říci ke vzniku IS a mělo by to zaznít i v kontextu s výzkumy sektářských zločinců ze středověku, tolik propagovaných komunisty ve dvacátém století. Důvod jejich propagace Jana Žižky z Trocnova a jeho zločinů je dnes při pohledu na IS naprosto zřejmý.