MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#70200 Re: Sobotka trochu blafuje při tom blogování :-) neříká jak toho docílil.....

2016-01-05 13:06

#70181: - Sobotka trochu blafuje při tom blogování :-) neříká jak toho docílil..... 

Tak tu vládu zrušíme, když nemůže nic ovlivnit. Stačí jeden moudrý vůdce, jako je třeba Putin.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#70220 Re: Re: Sobotka trochu blafuje při tom blogování :-) neříká jak toho docílil.....

2016-01-05 17:12:09

#70200: - Re: Sobotka trochu blafuje při tom blogování :-) neříká jak toho docílil..... 

 Genralizuje velmi špatné z mého příspěvku, navíc smyslem vlády není dělat revoluce, smyslem vlády je spravovat stát tak, aby naše daně byly utraceny smysluplně a bylo za ně nám občanům poskytováno to, co si nedokážeme zajisti sami vlastnimi silami jednotlivců či malých zájmových skupin, např. stavbu dálniční sítě, min. ohlídání dodávek služeb  - elektřina, voda, plyn, telefon, atd. atd., což je i úkol bezpečnostní s kterým souvisí správa policie, armády, hasičů, zdravotní péče - min. opět na úrovni pravidel, aby byla dostupná např. na dojezd hromadnou dopravou atd. atd.  Je to mnoho, agenda je velká. Proč ovšem vláda si k tomu ještě nabírá např. ambici rušit II. důchodový piliř, zrušení poplatků, místo aby napravila chybu v jejich výběru atd. atd. to je pro mne naprostá záhada.

Napadá mne jediné, že se předvádějí a to jsem také ve svém příspěvku napsal.