Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie
Quoted post
Nepřihlášený uživatel |
#6483 Re: Re:2015-12-14 13:11TO SI SLYSEL S TV VID GP ODVADI FAKT DOBROU PRACI TU JDE O NWO PROTO KLAM VYMIRANI CIVILIZACE TO JE POHADKA PRO LIDI CO NEMAJI ROZUM CO REKNE TV JE PRO NE SVATE FUJ VICE CO MEDIA ZAMLCUJOU-FAKTA O CIVILIZACI A GP A NWO VICE V.PUTIN PROJEV O NWO PROTO ZACAL HON NA RUSKO UTAJENO V MEDIACH-Proslulý projev Putina na konferenci v Mnichově CZ titulky VICE UTAJENO V MEDIACH-Vladimir Putin Světový řád: nová pravidla nebo hra bez pravidel? Valdaj 2014 - Diskuse titulky CZ |
Odpovědi
Nepřihlášený uživatel |
#6488 Re: Re: Re:2015-12-14 14:35:09Proboha, co ty jsi za kus vemena? To snad vidím všude kolem sebe, ty pomatený konspirátore. Neseď pořád doma u počítače a nežer tu propagandu, vyjdi někdy ven na čerstvý vzduch, očividně nemáš žádné kamarády a sociální kontakty, že jsi tak odtržený od reality. A nebo jsi troll, protože to není možný, aby byli v naší populaci tak zblblí hlupáci. Jak myslíš, že se vůbec rodí děti, že se líhnou z vajíček? Že se dají koupit v supermarketu? Česká populace je prostě zlenivělá, děti se stávají přítěží, brání v kariéře, v užívání si života, to jsou výsledky dvou desítek let té slavné demokracie, která nám zde zavedla pouze konzum, drogy, násilí, anarchii, mravní úpadek, rozpad tradičních hodnot. Ale chápu, ono se těžko smiřuje s faktem, že je chyba především v nás, že jsme tenhle mrzký způsob života přijali beze vzdoru za svůj, ono je pohodlnější svoji neschopnost stále svádět na jiné a stavět se do role ublížených, než proti tomu něco udělat. Bohužel z bývalých spolužáků, z bratranců a sestřenic, ze známých dnes nemá děti skoro nikdo, jsme prostě slepá větev. Aby nedošlo k mýlce, taky nenávidím tu arabskou svoloč a všechny bych je vypakoval z Evropy a spolu snimi většinu cikánů, neomarxistů a jiné sběře, ale to stále neřeší náš problém s degenerací a vymíráním. A propos když už chceš, aby ty tvoje konspirační nesmysly vypadaly alespoň trochu věrohodně, tak se nauč gramatiku, píšeš jak tatar a už od pohledu je všem jasné, co jsi zač.
|
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Výzva vládě k zabezpečení urgentní humanitární pomoci Gaze a dosažení dohody o příměří
Výzva Radě ČT k odvolání generálního ředitele ČT Jana Součka
Sky Shield pro Ukrajinu - otevřený dopis předsedovi vlády České republiky
Výzva vládě Pomoc pro 100+100 dětí z Gazy
PETICE za přejmenování Moskevské ulice v Karlových Varech na počest Jiřího Bartošky
Deklarace zastání se srnčí zvěře
Petice za zabavení majetku ruského teroristického státu v ČR
Petice za ochranu Kunratického lesa pro lidi
Trest členům gangu týrající zvířata v Číně
Chcete něco změnit?
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění. Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé? Zahajte sociální hnutí vytvořením petice.
Vytvořte vlastní peticiDalší petice, které by vás mohly zajímat
Petice studentů proti nevhodným podmínkám ke studiu na Střední škole sociální péče a služeb v Zábřehu na Moravě
470 Vytvořeno: 2025-06-21
Nesouhlas se současným vedením na Střední průmyslové škole chemické v Pardubicích, fungováním školy a komunikací vedení vůči zaměstnancům a studentům školy
578 Vytvořeno: 2025-06-16
PETICE RODIČŮ ŽÁKŮ PJZŠ HORÁČKOVA K SITUACI NA ŠKOLE
265 Vytvořeno: 2025-06-18
Petice proti používání herbicidních postřiků ve městě Zlín.
154 Vytvořeno: 2025-06-19
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
131664 Vytvořeno: 2025-02-11
Petice za zachování Paní učitelky Hudečkové na naší škole
99 Vytvořeno: 2025-06-22
Petice za setrvání šéftrenéra přípravek pana Tomáše Hájka
91 Vytvořeno: 2025-06-21
Petice za zpřísnění podmínek pro podmíněné propuštění pachatelů zvlášť závažných trestných činů
730 Vytvořeno: 2025-05-04
Petice veřejnosti, rodičů žáků a bývalých žáků ZUŠ Biskupská 12, Praha 1
130 Vytvořeno: 2025-06-14
Petice proti zákazu konání řízených degustací vín v prostorách sokolovny v Holicích
64 Vytvořeno: 2025-06-19
Petice za Demisi vlády - stop bitcoinové mafii!
351 Vytvořeno: 2025-06-09
Petice proti výstavbě soustavy větrných elektráren na Žulovsku a Javornicku.
1995 Vytvořeno: 2025-05-15
Za trestní postih hanobení zvířecích ostatků a důstojné zacházení po smrti
5983 Vytvořeno: 2025-05-20
Petice proti VTE- Mšecké Žehrovice a okolí
115 Vytvořeno: 2025-06-10
Deklarace zastání se srnčí zvěře
2821 Vytvořeno: 2024-08-23
PETICE ZA ZRUŠENÍ POVINNÝCH TELEVIZNÍCH A ROZHLASOVÝCH POPLATKŮ
26514 Vytvořeno: 2021-12-22
Žádáme prezidenta, aby odmítl ratifikaci Vatikánské smlouvy
50 Vytvořeno: 2025-06-07
Petice za zachování sdílených elektrických koloběžek v Praze a nastavení vhodné regulace
304 Vytvořeno: 2025-04-30
Vraťte vlaky na Dobříš!
1056 Vytvořeno: 2025-02-26
Kick Myserkas z pozice Helperky
31 Vytvořeno: 2025-06-17