Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#6479

2015-12-14 08:50

Vždy mě vážně dojme, když vidím nějakou reklamu, kde skuhrají pro pomoc uprchlíkům. Což o to, já přispívám na charitu pravidelně a mám dobrý pocit a upřímnou radost, když pomohu někomu, kdo si mé pomoci váží, ale jak vidím, co po sobě nechávají tihle „potřební“ za spoušť, podané pomoci si absolutně neváží, berou ji jako samozřejmost od nás kafírů, tam vyhodí plnou flašku vody, tam odhodí nakousnutý chleba, spacáky, oblečení po sobě nechvají zasviněné ležet v poli … tůdle, tohle nejsou lidi, co si zaslouží pomoc. Je spousta potřebných, co by za podanou pomoc byli vděční, tihle ne!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#6490 Re:

2015-12-14 15:25:12

#6479: -  

 Ano. Já když vidím tyhle chudáčky, tak pláču. Ne kvůli nim, ale kvůli nám, jak …oni, mladí kořínci vebznačkových hadrech s ajfouny a tablety v rukou, ohrnují nad náma nos, natěšení jak budou prznit naše ženy a šířit Evropou džihád. Raději nakrmím tucet našich bezdomovců než jednu tuhle přivandrovalou svini! Však taky jídlo co oni odhazují do popelnic po nich sbírají ají naši bezdomovci, na které se naše vláda vysere!