Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie
Quoted post
Nepřihlášený uživatel |
#5696 Premiér vlády dnes ostře odsoudil ty, kdo se bojí nekontrolované migrace, a osobně poděkuje vítačům2015-11-17 09:59Bohuslav Sobotka@SlavekSobotka před 18 hodinami Twitter 16.11. Právě v těžkých časech nesmíme ztratit lidskost a solidaritu. 17.11.osobně poděkuji dobrovolníkům,kteří poskytují humanitár.pomoc uprchlíkům. --- Premiér Bohuslav Sobotka vystoupil ráno u Hlávkovy koleje. „Strach a panika nesmí ovládnout ani naši mysl, ani naše srdce,“ řekl. „S migrační vlnou přichází také strach řady občanů. Na tomto strachu parazitují populisté a všichni ti, kteří politicky žijí ze šíření nenávisti,“ řekl poměrně ostře Sobotka. "Musíme trvat na demokracii a liberálních hodnotách včetně rovnosti a tolerance. Porážka teroristů z Islámského státu musí být prioritou. Nenechme se prosím manipulovat: ačkoliv nedávné útoky proběhly v době migrační krize, je nutno si uvědomit, že vraždili dobře organizovaní islámští radikálové. Náš hněv se musí obrátit proti nim, nikoliv proti uprchlíkům, které z domovů vyhnalo násilí či etnické násilí šířené stejnými vraždícími fanatiky" Zdroj: http://zpravy.idnes.cz 17.11. ----- Sluníčkáři Sobotko, občané se právem strachují "uprchlíků, které z domovů vyhnalo násilí šířené vraždícími fanatiky" - jeden z těch tvých ubohých uprchlíků, Ahmad Almuhamad, v pátek večer osobně zmasakroval desítky lidí v Paříži! 3.10. se zaregistroval včetně otisků prstů v Řecku, dál se registroval v Srbsku, Chorvatsku, až se v Belgii a Francii spojil s dalšími ubohými muslimy a šel na to. Info z řecké registrace včetně otisků prstů třeba zde: http://www.dailymail.co.uk O dalších "dosud neidentifikovaných" teroristech se už zase nepíše - informace o tom, že druhý ubohý uprchlík z řad teroristů se zaregistroval o 2 měsíce před Almuhamadem, se pro jistotu jenom vynořily a hned zase ututlaly. Další nejméně jeden terorista radši identifikovaný vůbec není - anebo je? Nemáš základní lidskou slušnost tváří v tvář pozůstalým a klidně jdeš dneska osobně poděkovat vítačům, co teroristům pomáhají v cestě za dalším vražděním v Evropě. Ty občany, kteří přesně před teroristickými útoky z řad "ubohých syrských uprchlíků" varují už roky, ostře označuješ za manipulující populisty žijící z nenávisti. Tvoji ministři Pelikán, Dienstbier a další i Tvoji partneři ve vládě - babišovci i lidovci - jsou stejní neomarxističtí islamofilní dobroserové, navenek žvaní pro občany, ale hlasují proti občanům. Islamofilní sluníčkářská vládo, omluvte se pozůstalým a podejte demisi!
|
Odpovědi
Nepřihlášený uživatel |
#5698 Re: Premiér vlády dnes osobně poděkuje vítačům2015-11-17 10:48:18Hospodářské noviny 17.11. Není možné zneužívat svobodu slova k tomu, aby se šířila nenávist, aby se šířila xenofobie, prohlásil během oslav 17. listopadu premiér Bohuslav Sobotka. "Jakýkoliv autoritářský režim, jakákoliv izolace naší země mimo EU by byly proti bytostným zájmům našeho národa. Znamenaly by hospodářský i sociální úpadek a zcela jistě i demontáž dnešní svobody a občanských práv.“ --- Xenofobně a extrémisticky prohlašuji, že radši živý a zdravý mimo EU, než mrtvý nebo zmrzačený v EU. Co je to tu za svobodu a občanská práva, když ministr vnitra prohlašuje ještě před protimuslimskými demonstracemi, že má informace od policie a tvrdě zasáhne proti "extrémistům"? Občanské právo na smrt a la Paříž? Svoboda se nechat dobrovolně zmrzačit? Nenávist k neřízené ekonomické migraci prokazatelně s sebou přinášející teroristy - nebo láska k vlastnímu svobodnému životu? Zavíralo staré Rakousko, zavírali nacisti, zavírali komunisti - a teď budou zavírat i islamofilové ve jménu ekonomické muslimské migrace. A my, daňoví poplatníci, to ještě vládě zaplatíme.
|
Nepřihlášený uživatel |
#5736 Re: Premiér vlády dnes ostře odsoudil ty, kdo se bojí nekontrolované migrace, a osobně poděkuje2015-11-17 23:06:01Ať premiér vyfasuje mašinkvér a jde bojovat za práva uprchlíků do Rakky, ale ať si nebere za rukojmí své pokrytecké solidární politiky většinu racionálně uvažujících občanů téhle republiky! Na tyhle slizárny jsme mu mandát opravdu nedali! Žádám okamžité odstoupení tohoto pseudohumanistického blbce! |
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Deklarace zastání se srnčí zvěře
Petice za zabavení majetku ruského teroristického státu v ČR
Petice za ochranu Kunratického lesa pro lidi
Trest členům gangu týrající zvířata v Číně
Výzva vládě k zabezpečení urgentní humanitární pomoci Gaze a dosažení dohody o příměří
Výzva Radě ČT k odvolání generálního ředitele ČT Jana Součka
Zajištění dostupnosti léčby ADHD i pro dospělé: návrh na úhradu lisdexamfetaminu (Livizux) bez doplatku
PETICE za přejmenování Moskevské ulice v Karlových Varech na počest Jiřího Bartošky
Sky Shield pro Ukrajinu - otevřený dopis předsedovi vlády České republiky
Výzva vládě Pomoc pro 100+100 dětí z Gazy
Chcete něco změnit?
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění. Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé? Zahajte sociální hnutí vytvořením petice.
Vytvořte vlastní peticiDalší petice, které by vás mohly zajímat
Zachraňte Víta Háčka, předsedu úseku skoku na lyžích
462 Vytvořeno: 2025-08-22
PETICE PROTI VYHLÁŠCE č. 64/2025 Sb. O DOBÁCH LOVU
490 Vytvořeno: 2025-07-04
Žádáme prezidenta, aby odmítl ratifikaci Vatikánské smlouvy
267 Vytvořeno: 2025-06-07
Otevřený děkovný dopis Viktoru Orbánovi
2372 Vytvořeno: 2024-10-21
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
136162 Vytvořeno: 2025-02-11
Výzva hejtmance Mračkové-Vildumetzové k pomoci vypsání referenda o průmyslovém parku v Chebu v termínu voleb
202 Vytvořeno: 2025-08-18
Petice za zřízení preventivního kastračního programu v Hlinsku
147 Vytvořeno: 2025-08-17
Výzva vládě Pomoc pro 100+100 dětí z Gazy
587 Vytvořeno: 2024-04-08
PETICE ZA REFERENDUM PROTI EMISNÍM POVOLENKÁM
242 Vytvořeno: 2025-07-27
Otevřený dopis ministru školství, mládeže a tělovýchovy doc. PhDr. Mikuláši Bekovi, Ph.D.
7141 Vytvořeno: 2025-03-23
Za zachování přirozeného hlasového projevu a citlivosti v umělé inteligenci,konkrétně ChatGPT od OpenAI
33 Vytvořeno: 2025-08-20
Petice za zachování a opravu kulturní památky železničního mostu pod Vyšehradem
25390 Vytvořeno: 2022-12-13
Petice za rovné odměny pro deaflympijské sportovce České republiky
414 Vytvořeno: 2025-05-22
Petice proti záměru developerské výstavby "„Bytový dům Mlýnská 339/38“, na pozemcích par.č. 329, 325 k.ú. Trnitá, obec Brno"
31 Vytvořeno: 2025-08-22
PETICE ZA DEMISI VLÁDY PĚTIKOALICE
43092 Vytvořeno: 2022-02-22
Za ochranu práv a psychického zdraví českých dětí
4162 Vytvořeno: 2024-07-23
PETICE ZA FÉROVÉ VOLBY
2889 Vytvořeno: 2025-06-01
Petice za skutečnou inkluzi a posílení práv dětí s autismem a ADHD ve školách
809 Vytvořeno: 2025-07-08
Stop hluku a světelnému smogu z areálu Savela v Havířově
23 Vytvořeno: 2025-08-23
Vraťte vlaky na Dobříš!
1232 Vytvořeno: 2025-02-26