Podpořte Zoo Ústí nad Labem

Quoted post

Kiebel

#31 Re: Re: Re: Re: Zamyšlení nad zamyšlením

2015-10-15 21:17

#29: - Re: Re: Re: Zamyšlení nad zamyšlením 

 Co porad melete, ze se bali? Byly tam mediatorky, takze by jim nikdo nic udelat nemohl. Vite jak by se to rozmazlo? Pan Pospíchal se zeptal, proč se bere asistentka a nikdo mu nic neudelal. Pokud se dospely clovek boji rict svuj nazor, ci se zeptat, tak je ubozak. Ja vzdy mluvil se vsema reditelema, byl jsem i za pani Vancatovou, kdyz se mi nelibilo, jak naklada s koncepci chovu slonu. Nikdy mi nikdo nic neudelal. Nebojim se podepsat a nebudu nikdy ovce co se boji...Ja tvrdim, ze se nikdo neptal na nic zasadniho co by melo vest k odvolani reditele. Jestli si myslite, ze je to vadna varka krmnych mysi...

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#32 Re: Re: Re: Re: Re: Zamyšlení nad zamyšlením

2015-10-15 21:38:52

#31: Kiebel - Re: Re: Re: Re: Zamyšlení nad zamyšlením 

 Pane Kiebel,a vy jste kdo?, že tady tak kopete, urážíte a jmenujete. Podle toho jak se tady prezentujete,tak to mě věřte, že bych Vás jako svého zaměstnance ani kolegu nechtěl.Začínám už docela chápat odvolání p.Bálka-


Nepřihlášený uživatel

#37 Re: Re: Re: Re: Re: Zamyšlení nad zamyšlením

2015-10-16 10:53:32

#31: Kiebel - Re: Re: Re: Re: Zamyšlení nad zamyšlením 

 Už je mě jasné proč v ZOO nejsou vidět žádná zvířata.    Bojí se p.Kiebela. Všude kde píše TRAPNÉ a zase TRAPNÉ.

Ještě štěstí,že nemám takovéto kolegy jako je on. A pak, proč on tady tak obhajuje Bálka??? Aha, to ví jen on a nikomu to nepoví.