Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#3979 Re:

2015-10-02 13:04

#3841: -  

 To je zatraceně málo! Ani 600, ani 6 000, třeba minimálně 60 000, aby se věci pohly! Ale co dělat v tomhle pitomým švejkystánu. Česko je skutečně debilní národ, stěžování si na všechno je jejich koloritem, ale jak mají pro to něco udělat, hnoud zadkem a přijít aspoň podpořit iniciativu n náměstí nebo podškrábnout blbou petici, tak mají všichni bobky. Však on to za n někdo udělá. Z téhle mentaliti se mi chce blít! Čecháčky by člověk dokázal zaktivovat jedině tak kdyby řekl, že islamisti plánujíí od novýho roku nadobro zavřít kohoutky s pivem a naházet do kafilerky všechny čokly, to jediný by s nima hlo. Jak si mohu takovýho dementního národa vůbec vážit? Je mi z naší malosti vážně zle!!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#3987 Re: Re:

2015-10-02 14:50:16

#3979: - Re:  

TENTO PIVNÍ NÁROD UŽ JE TAK ZPITOMĚLEJ, ŽE MU ANI NEDOCHÁZÍ, POKUD TU BUDOU VLÁDNOUT MUSLIMOVÉ BUDE S PIVKEM AMEN A BUDE CHLASTAT UŽ JEN VODU, Allahu Akbar  !!!!!!!!!!!!!!!!!

 


Nepřihlášený uživatel

#4003 Re: Re:

2015-10-02 16:54:28

#3979: - Re:  vobod

 taky mne štve ta česká švejkovitost a mentalita.Posílat forky,to jo,ale vyjít na náměstí a vybojovat si svobodu,to ne,I podepsat petici je zatěžko...nechápu