Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#2695 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proti vystoupní z EU

2015-09-24 20:37

#2683: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proti vystoupní z EU 

   Již se Vám to snažilo několik asi i fundovaných lidí vysvětlit. Jste jako flašinet. "Stojící kamiony na hranicích nevydělávají."O čem to mluvíte.O posunutí výroby s předstihem 48 hodin?Už dnes se kalkuluje se 120 hodinama ve spedici kvůli penalizaci.Zadání výroby jinam je většinou spojené s kalkulací ztráty a udržení koeficientu kvality/ceny a ne s problémama termínů dodání, které jsou předem zakotveny ve smlouvě vč. sankcí!!! Tak už dost toho bububu !!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#2765 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proti vystoupní z EU

2015-09-25 02:08:30

#2695: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proti vystoupní z EU 

 Evidentně moc fundovaní nebyli. Ano, tu dobu kvůli penalizaci si kalkuluje dopravce. Jde na jeho vrub. Automobilku to nezajímá. Je vidět, že se k věci, které nerozumí, vyjadřuje každý "odborník". Výrobce minimalizuje náklady. ěkdo tady operoval s 30-denní zásobou. No to jsem si málem poprskal monitor. Výrobci se o zakázky perou. V dnešní době totiž není problém vyrobit, ale prodat. Všímáte si, že nikdo, mimo Pitomia vystoupení z EU neobhajuje? Jo a pane "odborníku", můžete mně sdělit, co je to koeficient kvality/ceny? Takovou pičovinu jsem ještě neslyšel