Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#1434 Re: Re: Re: Podpisy v internetové petici

2015-09-23 15:40

#1101: BikerOnly - Re: Re: Podpisy v internetové petici 

 No, pane "diskutníku", o Češích smýšlet jako o jakýchsi "švejcích", "čecháčcích" a "přizdisráčích", to je PŘESNĚ TO ONO, co "hlásal" megahlhář a zrádce národa č. 1 havel... Ano!!! To je přesně to ono, co se hodí tzv. "eu", aby jsme se přesně takto hodnotili, přesně takto o sobě smýšleli... Jelikož se jim to však nedaří "po dobrém", vyvolali tzv. "utečeneckou krizi", aby doslova "naředili" evropské národy různými přivandrovalci čert ví odkud!!! Asi nemáte děti, a asi jste i nějaký příznivec "temného fosilního Kódla" (pokud nechápete - Šwarcenberga a jemu podobných zhůvěřilých a  dezorientovaných - v prostoru i čase - "pravdoláskařů"), když by jstre jejich dědictví (všech našich děcek) komusi řivandrovalému, bez jeho naprosto jakékoliv zásluhy, chtěl předat doslova i bez "předávacího protokolu"!!! A !!!MUSEL!!! jsem vám toto napsat, jelikož to jsou ty nejidiotštější kydy, o Češích "přizdisráčích" a "švejcích"... Až se vás vaše děcka zeptají, co jste pro ně udělal "dobrého", když uvidí že ve vlastní zemi jim nic už nijak nepatří, docela bych si !!!VELICE RÁD!!! "smlsnul" na vašem "protaženém" ksichtu...

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#1445 Re: Re: Re: Re: Podpisy v internetové petici

2015-09-23 15:45:41

#1434: - Re: Re: Re: Podpisy v internetové petici 

 Souhlasím je to hnus, jak se někteří vyjadřuji o svých lidech. 

Jitule

#1695 Re: Re: Re: Re: Podpisy v internetové petici

2015-09-23 18:35:39

#1434: - Re: Re: Re: Podpisy v internetové petici 

 Myslím, že se tu čertíte zbytečně. Pan "diskutník" to v jádru myslel dobře a stál při nás, odpůrců aktuální imigrace, "jen" si dovolil zhodnotit stav myšlení našich lidí, a to vystihl, bohužel, naprosto přesně. Právě teď jsem vedla jednu takovou fb debatu s jedním, co hlásá, jak tu imigranty nechce, ale když jsem mu řekla, ať podepíše petici nebo se v pondělí zúčastní nějakého z plánovaných protestů, tak mi napsal, že je to stejně k hovnu, a méně zla si natropíme, když půjdeme poslušně s EU..! To jsou názory, co..?!