MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#50557 Re: Re: Re: Miloš Žvanil a další soudruzi

2015-07-09 20:28

#50552: - Re: Re: Miloš Žvanil a další soudruzi 

 A byli jini, kteri dopadli jeste hur .  Meli velke majetky, protoze je vytvarely cele generace pracovitych lidi.

 

Velké majetky, získané ožebračováním lidí, co na to museli dřít.

SEBRAT TO HAJZLUM, DO PRDELE NAKOPAT A PO RYPÁKÁCH MLÁTIT NA VĚKY VĚKUV AMEN TY LUMPE ZBOHATLICKÁ

:-) :-)

Brát to těm malý pravda nemuseli, v Jugoslávii ti menší dost dlouho fungovali a byl to poměrně úspěšný systém, do té doby, než zemřel Tito a pak se tam začali srát privatizátoři a podporovatelé minorit a dokurvili tam co se dalo. Výsledek známe všichni. Nálety za halasné podpory dobytka Havlovýho a Schvarzenberga. 

 

 

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#50558 Re: Re: Re: Re: Miloš Žvanil a další soudruzi

2015-07-09 20:49:39

#50557: - Re: Re: Re: Miloš Žvanil a další soudruzi 

 Vrat se do skoly, rudy blbe, at se naucis cist.  Nebo pozadej lekare, at ti transplantuji aspon mozek z paviana, abys mel aspon neco, ve sve dute palici.

Popsal jsem osudy dvou lidi z nasi rodiny.  A takove rude hovno, jako jsi ty, se bude soplit po lidech, 

kteri trpeli kvuli takovym xindlum, jako jsi ty ?  

Urcite ses nikdy v zivote nenadrel tolik, jako oni.  Ty jsi pouze typicky lumpenproletarsky

ZNARODNOVAC !  FUJ  TY  SPINO LINA !


Nepřihlášený uživatel

#50559 Re: Re: Re: Re: Miloš Žvanil a další soudruzi

2015-07-09 21:36:53

#50557: - Re: Re: Re: Miloš Žvanil a další soudruzi 

 Proc napadate cloveka, ktery popisuje osud drobnych zivnostniku z vlastni rodiny ?

Jugoslavie - to bylo nesrovnatelne s nasim zrizenim.  Tam si delali co chteli a jejich politici nelezli Kremlu do 

prdele vic, nez bylo nezbytne nutne.

Ziju v Trebici, kde mel pan tovarnik Bata fabriku.  Jsem uz starsi rocnik a mel jsem moznost mluvit s 

pametniky, jeho delniky.  Vzdy se vyjadrovali s uctou a vzpominali na neho jen v dobrem.

Do dnesnich dnu tam bydli lide v krasnych domcich, ktere nechal   TEN  HNUSNY  KAPITALISTICKY  

VYKORISTOVATEL ,  postavit pro svoje delniky.

Podle vasi teorie ziskal majetek ozebracovanim lidi. Pokud mate zajem o exurzi, jsem vam k dispozici .