MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#50508 Re: Re: Re: Odpojte se od matrixu

2015-07-08 14:34

#50507: Tvůj Hulibrk - Re: Re: Odpojte se od matrixu 

 Ty  ne- cesky prase.Tvuj komentar jsem si rychle precetl a pak jsem musel bezet se vyzvracet.Takovy anonymni  ne- cesky z kurvysyn jako jsi ty je, to co ten tvuj prezident potrebuje. Napsal jem cesky z kurvysyn ale ty cech nejsi, ty uslintany mongoliku z ruske stepy.

Odpovědi

Váš Hulibrk

#50515 Re: Re: Re: Re: Odpojte se od matrixu

2015-07-08 17:16:12

#50508: - Re: Re: Re: Odpojte se od matrixu 

 Přece by jste pane nebyl stejný zlosyn jako onen zlořečený Vladimír Putin, který zakazuje propagaci homosexuálního způsobu života a pochlebuje tím zaostalé pravoslavné církvi. Kvůli mýn nevinným homosexuálním erotickým snům mne nazýváte zkurvysynem, není taková vaše reakce ale něčím, co vybočuje od demokratického západního ideového směru, v němž mají být zájmy minorit, jako je ta moje respektovány, pokud možno z hlubokou úctou? Bohužel, když tento směr podporujete, budete si muset časem ale zvyknout, že podobně presentované sny budou naprosto běžnou součástí demokratického života. Za pár let pak dojde i na otázku jiných "sexuálních nemocí" a zvážit situaci, že když některý bohatý jedinec při ukájení zvířátko netrápí není ho nutno nazývat zoofilním dobytkem, naopak je otázka zda nechránit jeho osobní práva, když už to bude mít deklarována minorita homosexuální. Nebo zvážit, zda sex se zemřelým musí být nezbytně nutně kvalifikován jako "hanobení mrtvoly". Na cestě k demokracii bohužel budeme muset bojovat s mnohými předsudky a zaostalými psychologickými dispozicemi. Zdravím vás proamerický příteli a mějte nádherný večer. P.S Nevím co znamená, když vedle mne ve snu padne mrakodrap, musím se podívat do snáře.