MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Tvůj Hulibrk

#50507 Re: Re: Odpojte se od matrixu

2015-07-08 14:13

#50504: - Re: Odpojte se od matrixu 

 Milý proamerický bratře. Měl jsem o nás nádherný sen, byli jsme spolu zamotáni v dece s červenobílými pruhy a s modrým oknem, posetým bílými hvězdičkami. Měli jsme spolu nádherný rektální mrd. Nad námi se tyčila impozantně socha svobody a vedle nás se řítil královsky pojištěný mrakodrap, když do něj před tím narazila řízená střela mistrnně naaranžovaná do tvaru civilního letadla. V té chvíli jsem ejakuloval, pod vlivem nádherné, svobodu symbolizující vize. Miluji Tě.

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#50508 Re: Re: Re: Odpojte se od matrixu

2015-07-08 14:34:52

#50507: Tvůj Hulibrk - Re: Re: Odpojte se od matrixu 

 Ty  ne- cesky prase.Tvuj komentar jsem si rychle precetl a pak jsem musel bezet se vyzvracet.Takovy anonymni  ne- cesky z kurvysyn jako jsi ty je, to co ten tvuj prezident potrebuje. Napsal jem cesky z kurvysyn ale ty cech nejsi, ty uslintany mongoliku z ruske stepy.


Nepřihlášený uživatel

#50509 Re: Re: Re: Odpojte se od matrixu

2015-07-08 14:48:48

#50507: Tvůj Hulibrk - Re: Re: Odpojte se od matrixu 

 Je zvláštní jak se ti rusáčtí a místní rudohnědí hulibrci dokáží bleskově odkopat.


Nepřihlášený uživatel

#50518 Re: Re: Re: Odpojte se od matrixu

2015-07-08 18:49:10

p#50507: Tvůj Hulibrk - Re: Re: Odpojte se od matrixu 

 Pardon, jsem ja ale popleta.  Chtel jsem napsat : Byli jsme zamotani v dece se srpem a kladivem.

Nad nami se impozantne tycily sochy Lenina a Stalina .

Ve chvili, kdy nad nami preletly nove ruske nosice jadernych hlavic jsem nevydrzel a ejakuloval .

Jeee, to bylo stesti, to byla naaadhera !