Zákaz norování

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#15 Re: Re:

2015-04-17 08:25

#7: - Re:  

 právě proto že nejsem zalezlej v paneláku u PC jak někdo tak s tebou souhlasit? zase se projevuje klávesnicová síla? :D a jinak zvířata jsou domácí v lesích je zvěř :)

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#17 Re: Re: Re:

2015-04-17 08:47:30

#15: - Re: Re:  

 jsem v práci a je mi jedno, jestli semnou bude nějak blbec souhlasit hele :D sbohem.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-04-18 06:37:30


Levap

#470 Mladickost

2020-05-14 14:48:27

#15: - Re: Re:  

Život mne poučil v tom, že mladý nezkušený člověk často mluví nepravdu. To jediné co tvrdí, jsou jen domněnky. Často s vulgárními výrazy, stejně jako zde.

Dělejte si klidně takovéto petice, ale pokud pod nimi diskutujete, neprojevujte se tak, aby bylo poznat, že jste v životě ještě nic nedokázali a jednáte jenom dle pocitů.

Mne se to také nelíbí, ale nejdřív bych si osobně zjistil, jak se věc má. A to do puntíku(ovšem mi tohle téma nezajímá). Poté bych případně vyhledal, založil takovou petici. Což asi autor udělal, ale sází u petentů na to, že jim postačí fotografie.

Já jsem rybář, od malička, od svých pěti let rybařím až po dnes. Jistě byste mne také potrestali. Proto je velmi dobré, že na určených místech nesedí aktivisté jednající z pocitů, ale odborník, který "pocitovému aktivismu" rozumně zabrání.

Držím vám ovšem palce, hlavně těm, kteří mají v rukou argumenty a hovoří s rozumem.