MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#44800 Re:

2015-04-01 17:08

#44799: -  

 Jenom jeji vstupy byly občas vzájemně nekonzistentní. Jednou chtěla vulgarity, pak zas dělala že je ze sprosťáren šokovaná, jednou hrála šťastnou manželku, podruhé by vyhudrovala pelikána Clintonovi. Prostě reakce podle potřeby, věřím že je profík, až na tyto maličké chybičky v té vzájemné konzistenci. Ale jinak troll jak řemen, občas jsem měl pocit, že ji střídá na nicku nějakej buk, ale to je tady jedno, no né? Tolik mi zase nechybí, ale vytvořit si Milánka, ten se jí povedl, fakt jsem smíchy uchcával. :-)

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#44803 Re: Re:

2015-04-01 17:48:17

#44800: - Re:  

 Jsem  kamaradka Kaci, znam ji, i jeji rodinu velmi dobre .  Muzes uchcavat jak chces, jestli se ti ulevi .  Kacka je obdivuhodna, mlada zena.  Zije v manzelstvi, ktere ji muze okoli jenom zavidet.  Ma sikovneho roztomileho syna, perfektniho manzela a senzacni rodice . Vsichni bydli v jednom dome a vztahy mezi nimi jsou uzasne .  Vzdy se k nim velmi tesim, jejiho manzela davam svemu muzi za vzor. Kdyz vis prd, tak nikoho nehodnot . (Mam dojem, ze uz se tu jednou vyjadril i kamarad Standy.)