MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#44799

2015-04-01 16:51

MOOOC  SE  MI  LIBI ,  JAK  ZEMANDRTALCUM  A  KOMUNISTICKE  PAKAZI  CHYBI  KACA !

JE  TO  BEZ  NI  NUDA ,  NENI  PO  KOM  PLIVAT , ZE ?

KACENKA  ODVEDLA  VYBORNOU  PRACI ,  KDYZ  SE  VAM  ZASEKLA  V  MOZKU !

JA   JSEM  VZDY  OBDIVOVAL ,  JAK  TRPELIVE  DOKAZE  DISKUTOVAT  S  ZUMPOU ,  DO  KTERE  PATRITE  !!!!!!!!!!!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#44800 Re:

2015-04-01 17:08:37

#44799: -  

 Jenom jeji vstupy byly občas vzájemně nekonzistentní. Jednou chtěla vulgarity, pak zas dělala že je ze sprosťáren šokovaná, jednou hrála šťastnou manželku, podruhé by vyhudrovala pelikána Clintonovi. Prostě reakce podle potřeby, věřím že je profík, až na tyto maličké chybičky v té vzájemné konzistenci. Ale jinak troll jak řemen, občas jsem měl pocit, že ji střídá na nicku nějakej buk, ale to je tady jedno, no né? Tolik mi zase nechybí, ale vytvořit si Milánka, ten se jí povedl, fakt jsem smíchy uchcával. :-)


Nepřihlášený uživatel

#44818 Re:

2015-04-01 19:26:42

#44799: -  

 Trpělivě odpovídala vždy na ten nejnepodstatnější fragment kteréhokoli příspěvku. Její výroky byly pouze odlehčené urážky a nikdy se nevztahovali k ničemu podstatnému v argumentu toho na koho reagovala. Pouze vedla vždy osobní útok! Ale nakonec vy to tak děláte vlastně většinou, až na slabé vyjímky všichni. Prostě tu zvesela trolujete, jak to máte zadáno.

Káča

#44826 Re: Kdo je Káča?

2015-04-01 20:07:20

#44799: -  

 Dobrý večer,jsem sama se sebou spokojená,protože jsem se vryla zemandrtálcům pod kůži.Těší mě,jak moc jim vadím.Ubezpečuje mě to v tom,že jsem slušný člověk.Ale už tady jedna taková byla.Měla nick "kočkomilka" a ležela zemanomilcům v žaludku pěkně dlouho.Párkrát mě s ní dokonce ztotožňovali.A kdo ví,třeba je "Káča" skutečně "kočkomilka".. Káča