Petice za vystoupení ČR z EU a NATO.

Quoted post

Zodpovědný občan

#294 Re: Re: Už se proberte!

2015-03-13 08:35

#290: - Re: Už se proberte! 

 Za nenávist si Rusko může samo svým chováním. Než se pustili do dobrodružství na Ukrajině, nikdo proti nim nic neřekl. NATO je obranná organizace a nebýt té, už dávno tu Rusáky máme (jako v 68. roce). Nevím o žádných lžích ohledně Ruska, nechcete mi nějakou přiblížit? A máte pravdu, naše zem něco znamenala, například mezi válkami. Ale pak přišel kdo? Ano, Vámi tolik opěvovaný národ. Ten tu zaparkoval na 20 let a podívejte, kde jsme teď. Takže pokud jde o mě, tak za rozvojem stojí EU a za obranou NATO. Já svoji identitu neprodávám, jen se moje identita neslučuje s Vaší. A upřímně řečeno myslím, že se divit nebudu a to právě proto, že v Čechách je pořád mnohem víc Čechů než Rusů.

Odpovědi

Ing. Ivo Piešťan

#295 Re: Re: Re: Už se proberte!

2015-03-13 13:08:04

#294: Zodpovědný občan - Re: Re: Už se proberte! 

 Ukrajinská tragédie byla plně v režii USA !

Puč byl podporován, i přes svůj nacistický charakter, Evropskou unií !

Dohody Gorbačov - Reagan nebyly ctěny. NATO se cpe svými základnami na Rusko. USA se netají tím, že nerostné bohatství Ruska je to, co by měly rády pod palcem.

Divíte se Rusku? Rusko jedná mnohem solidněji a rozvážněji. Dál už ustupovat nebude.

*

Jste důkladně propláchnutý našimi těžce závislými médii, jinak si nedovedu vysvětlit Vaše nelogické uvažování. 

Druhá možnost, proč jste nucen přitakávat vlastizradě by mohla být, aby Váš majetek byl chráněn cizí mocností.

 

 


Nepřihlášený uživatel

#309 Re: Re: Re: Už se proberte!

2015-03-17 05:47:12

#294: Zodpovědný občan - Re: Re: Už se proberte! 

 V NATO vidim pojistku,ze se sem uz  nikdo z byvale povalecne SSSR a nastupnickeho statu Ruska,nevrati jinak, nez jako pritel a turista.