MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#39224

2015-02-19 11:41

Václava Havla uznával a uznává celý svět. Díky Havlovi máme ve světě postavení důležitější, než by odpovídalo velikosti naší země. Zeman je ve světě pro smích a jen zpochybňuje a relativizuje naše spojenecké svazky, když jeden den mluví tak, a druhý den úplně naopak. Jezdí se učit do Číny stabilizovat společnost. Gottwald jezdil do Moskvy učit se, jak demokracii zakroutit krkem.

Odpovědi

Arabela

#39228 Re:

2015-02-19 12:06:38

#39224: -  

Kurva!!! Zase nějakej postíženej a degenerovanej havlistický pazdrát!!!


Nepřihlášený uživatel

#39232 Re:

2015-02-19 12:11:40

#39224: -  

 Nešahej mi na mého oblíbence Klementa. Skoro se vyučil truhlářem (později dával truhlářům vydělat), vzal si štětku (padlou dívku ?), která se v r. 1949 a dalších oblékla do těch nejdražších kožichů a nosila drahé perlové náhrdelníky a šperky, zatím co živnostníci a kulaci trpěli v kriminálech a pracovních táborech a ostatní stříhali potravinové lístky.

Dal popravit (a nejen) svého generálního tajemníka KSČ, když ten mu sdělil, že Stalin chce jenom jednoho z nich. Nešahej na mého miláčka, který věděl, kdy má odejít. Spolu s tatíčkem Stalinem (jinak oprátka). Také ministr zahraničních věcí za KSČ si vyzkoušel jaké to je pohoupat se na oprátce. Jeho předchůdce raději "vyskočil", lépe, byl vyskočen z okna.Naštěstí ušaté torpédo Tonda to jistil a ani Chruščev se ho už nemohl zbavit (myslím Ušatého Tondy).

Klement ( a s ním KSČ) se sice jezdil učit do SSSR, ale vůbec se nepoučil.

Milošek se také vine k tomu dubisku, které odolává až dosaváde zhoubným časům (chudák Kollár, ten se musí v hrobě obracet).

Mějte se hezky. Končím, neboť nechci psát knihu a už vůbec ne paměti.