MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Káča

#38680 Re: Re: Re:

2015-02-16 10:53

#38651: - Re: Re:  

 Já vím,že je Zemanovi všechno jedno!Ale já to stále nemohu nějak vstřebat,můj mozek to zkrátka nepobírá!Tohle monstrum nemůže být ani člověk,vždyť funguje jako naprogramovaný robot.Respektive imitace robota.Chybí mu spousta součástek a celkový vzhled se také jaksi vymknul kontrole.Je to vlastně takový naprogramovaný pasvil! Káča

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#38683 Re: Re: Re: Re:

2015-02-16 11:00:30

#38680: Káča - Re: Re: Re:  

 Pravda, programovali ho ještě za zločince andropova a je to vidět. Zločinec putin už bohužel používá o něco méně na první pohled rozlišitelné soudruhy.


Nepřihlášený uživatel

#38693 Re: Re: Re: Re:

2015-02-16 11:19:34

#38680: Káča - Re: Re: Re:  

 Milá Kačenko,

Milošovi je opravdu všechno jedno. Je prezidentem a je tedy beztrestný. Nemůže být trestně ani jinak stíhán. A to ani po vypršení jeho mandátu. NIKDY UŽ.

Není to robot. Je svůj. Maminka ho milovala, Miloška. A tím dala základ člověku, o kterém se tady bavíme.

A Milošek to dotáhl až na prezidenta ČR. To je velká věc. 1:10000000.

S tím asi nemáme problém. Náš problém je Káčo v tom, jak se  MIloška zbavit

Musíme vydžet do příští volby. Sám neodstoupí a Parlament ČR není ani schopen zahájit diskuzi o jeho odstoupení.

Ovšem důležeté je Miloše neustále sledovat (teda jeho činy a výroky) a nepovolit.

Pro mne znamenají 3 roky mnoho (67), ale jsou tady mladí a Vy Kačenko. Tak se nedejte.