MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#38613 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-15 21:05

#38612: Káča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 No vidíte, jsem blbeček, kterému jste slíbila, že na něho nebudete reagovat, protože jsem sprostej debil. A vono vám to nedá. Musíte se do mně trefit a alespoň symbolicky můj krk nadlézt do vaší jakože intelektuální stratosféry. Co je to vlastně ten váš Antík? My jsme takový výraz používali jako děti pro někoho kdo je antitalent. U vás to asi značí něco hlubšího nejspíš, asi jako: "Myslím striktně v pravo, ruce se mi točí ale zostra vlevo."

Odpovědi

Káča

#38639 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-16 00:05:31

#38613: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Ano,sprostý debil jste,alespoň na tom jsme se shodli.Ale to je jediné!Já jsem slibovala,že na Vás nebudu reagovat?Omyl,já jsem neslibovala,pouze jsem konstatovala.A bylo to na včerejší příspěvek,nikoli na dnešní.Vzhledem k tomu,že je zde spousta vulgárních pisalků z řad zemanovoličů,je velmi těžké poznat,zda je "nepřihlášený uživatel" stále jedna a tatáž osoba nebo ne.A jestliže chápete můj příspěvek,adresovaný Arabele,jako postěžování si nad tím,že nedokáže vystupňovat vulgarizmy,tak zřejmě nevíte,co je to ironie.V tom případě jste na tom ještě hůř,než jsem si myslela.Každopádně jsou Vaše plodné příspěvky dalším důkazem toho,jací jedinci stojí při Zemanovi.A pokud Vás zajímá,kdo jsou "antíci",tak Vám napovím,že jsou to ti,kteří jsou pravým opakem zemandrtálců. Káča