MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Káča

#38231 Re: Re: Re:

2015-02-12 06:55

#38202: - Re: Re:  

 Dobré ráno!Tak to každopádně.Pokud jsem se Vás a všech těch,kteří žijí v cizině,dotkla,tak se omlouvám,protože to nebylo mým záměrem.Zřejmě jsem se špatně vyjádřila.Můj příbuzný žije v Americe,kamarádky bratr v Kanadě,maminy přátelé v JAR a Německu.. Je naprosto pochopitelné,že ve chvíli,kdy přestanete svůj rodný jazyk používat pravidelně,tak Váš písemný projev nemůže být dokonalý.Já jsem pouze upozornila na nová pravidla českého pravopisu,ale v žádném případě jsem se tím nechtěla nikoho dotknout.A pokud se tak stalo,tak mě to velice mrzí!Zcela jiná kapitola jsou ovšem příspěvky od jedinců typu Arabela,Asenad,Danesa.. Tam jsou mé výhrady myšleny naprosto vážně.Když je totiž někdo tak hloupý,primitivní a ubohý,že nedokáže napsat několikaslovný vulgární,nesmyslný a trapný příspěvek bez chyby,tak si o to,aby ho někdo napomenul,přímo říká!Přeji hezký den,Káča.

Odpovědi

Mam to napsat?Nemam to napsat

#38246 Zdravicko a dobre kaficko Vam preje svobodny obcan ze zeme neomezenych moznosti.

2015-02-12 13:03:19

#38231: Káča - Re: Re: Re:  

 Kaco,tvrdy zacatky emigrantu nas odnaucily se urazet.Pokavad se gramatiky ceske tyce neni duvodu se zlobit ,ja osobne kdysi davno svoji cestinarku na zakladni skole nikdy nedelal stastnou.Vemte to takhle,kolik rozsudku smrti,udavacskych dopisu a trestnich oznameni bylo napsano za komunistu gramaticky perfektni cestinou.Estebaci toho meli plne krabice a to jsou prave oni a jejich mladata ktery svini tuto petici sprostarnami.