MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#38226 Re: Re: VIDEO PRO ZEMANOVCE

2015-02-11 22:33

#38223: - Re: VIDEO PRO ZEMANOVCE 

 Nevidím důvod. S tímto nemá Zeman ani Putin společnýho naprosto nic. Sociální experiment s vytvořením Nového člověka byl experiment západních lóží, které tento zvrhlý experiment nechtěli provádět na anglosaském území. Byly to tyto lóže, které tento experiment sponzorovaly. Toť vše..

Káča

#38227 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-11 22:51

#38211: - Re: Re: Re: Re:  

To si pamatuješ ty starej papriko pěknou kravinu...

Jestlipak si taky pamatuješ, co má ta tvoje stará rachejtle mezi šunkama??? 

Čertík Bertík

#38228 Re: Re: Re: Re:

2015-02-11 22:59

#38187: Káča - Re: Re: Re:  

 Kačeno, už jsdi nám ukázala na Votzebuchu svoji frndu?

Prej je jako Macocha???


Nepřihlášený uživatel

#38229 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-12 02:04

#38228: Čertík Bertík - Re: Re: Re: Re:  

 Ukaz se nam Ty na Schwanzenbuch.  Vlastne ani nemusis.  My dobre vime, jak vypadaji Zemanovi volici.  A komu by se chtelo zvracet, takhle brzy rano ! !


Nepřihlášený uživatel

#38230 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-12 02:29

#38227: Káča - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Proc se podepisujes jako Kaca?  Moje stara rachejtle ma mezi sunkama to, co Ty mas v hlave misto mozku.  Cim driv Te zacne lecit gynekolog misto psychiatra, tim lip pro Tebe !!!  Preji Ti uspesnou lecbu a panu doktorovi drzim palce !

Káča

#38231 Re: Re: Re:

2015-02-12 06:55

#38202: - Re: Re:  

 Dobré ráno!Tak to každopádně.Pokud jsem se Vás a všech těch,kteří žijí v cizině,dotkla,tak se omlouvám,protože to nebylo mým záměrem.Zřejmě jsem se špatně vyjádřila.Můj příbuzný žije v Americe,kamarádky bratr v Kanadě,maminy přátelé v JAR a Německu.. Je naprosto pochopitelné,že ve chvíli,kdy přestanete svůj rodný jazyk používat pravidelně,tak Váš písemný projev nemůže být dokonalý.Já jsem pouze upozornila na nová pravidla českého pravopisu,ale v žádném případě jsem se tím nechtěla nikoho dotknout.A pokud se tak stalo,tak mě to velice mrzí!Zcela jiná kapitola jsou ovšem příspěvky od jedinců typu Arabela,Asenad,Danesa.. Tam jsou mé výhrady myšleny naprosto vážně.Když je totiž někdo tak hloupý,primitivní a ubohý,že nedokáže napsat několikaslovný vulgární,nesmyslný a trapný příspěvek bez chyby,tak si o to,aby ho někdo napomenul,přímo říká!Přeji hezký den,Káča.


Nepřihlášený uživatel

#38232 Re: Re: Re: VIDEO PRO ZEMANOVCE

2015-02-12 07:12

#38226: - Re: Re: VIDEO PRO ZEMANOVCE 

 Co to blábolíte?? Zastáváte se tyrana Stalina ? Jste zajisté komunista, protože v tomto videu je ukázáno, jakého zvěrstva se Rusáci včele se Stalinem dopustili na Ukrajincích v roce 1932 / 1933 . Tehdy vinou Stalina zemřelo 7 milionů Ukrajinců !!

Káča

#38233 Re: Re:

2015-02-12 07:57

#38218: Arabela - Re:  

 Arabelo,dohromady píšeme pouze příslovce.Předložku s podstatným jménem píšeme vždy zvlášť.Rada pro příště,nevíte-li si s českou gramatikou rady,použijte kouzelný prsten! Káča


Nepřihlášený uživatel

#38234 Re: Re: Re: Re: VIDEO PRO ZEMANOVCE

2015-02-12 08:07

#38232: - Re: Re: Re: VIDEO PRO ZEMANOVCE 

 Komunista nikdy pravdu nepřizná.


Nepřihlášený uživatel

#38235 Re: Re: Re: Re: Re: VIDEO PRO ZEMANOVCE

2015-02-12 08:33

#38234: - Re: Re: Re: Re: VIDEO PRO ZEMANOVCE 

 Nema smysl diskutovat se zaslepenymi tupci a demagogy.  Video je naprosto otresne, snad kazdych pet minut jsem musela udelat pauzu, abych se vzpamatovala.  I slzicky ukaply.  Takovy film by meli sledovat vsichni komuniste a zemandrtalci.  Nejlepe kazdy den.  Pokud tvrdi, ze to nema nic spolecneho se Zemanem a Putinem, dokazuji tim hodnotu sveho IQ.


Nepřihlášený uživatel

#38236 Re: Re: Re: VIDEO PRO ZEMANOVCE

2015-02-12 09:03

#38226: - Re: Re: VIDEO PRO ZEMANOVCE 

  Putinovo myšlení je velmi blízké myšlení Stalinovu a  jak známo , Putina podporuje Zeman. Na toto video by měli Zemanovci koukat 4 krát za den, aby konečně pochopili, jaké katastrofy se volbou soudruha Zemana dopustili !!!

Káča

#38237 Re: Re: Re: Re: VIDEO PRO ZEMANOVCE

2015-02-12 09:27

#38236: - Re: Re: Re: VIDEO PRO ZEMANOVCE 

 I kdyby pochopili,o čemž silně pochybuji,tak svůj omyl nikdy nepřiznají.Dovolte,abych připomněla,že pouze inteligentní člověk přizná,že se zmýlil a že chyboval.Jen moudrý člověk se dokáže omluvit a uznat,že pravdu mohou mít i ti druzí.Ale chtít něco takového po zemandetálcích,to je něco naprosto nesplnitelného. Káča

Fred

#38238

2015-02-12 09:40

Celá tahle trapná kauza je na politickou objednávku zhrzenejch bilderbergovců. Neunesli prohru, tak kopou kolem sebe jak můžou. Trapas.


Nepřihlášený uživatel

#38239

2015-02-12 10:41

Dosti je Zemana, šířícího virózu hulvátství a bratříčkování s Východem! To není můj prezident! Lidé, vzpamatujte se, než bude pozdě!

Nepřihlášený uživatel

#38240

2015-02-12 10:56

Tak a co si teď vymyslí láskaři, pravdomluvky a agenti CIA na zprávu ze světa, že Putin a Porošenko se dohodli na příměří? Co? Určitě ten KGBák má něco za lubem, že? Třeba dojede na sobovi do Kyjeva a tam odpálí atomovku kterou bude držet v podpaží!!!!!.... 

Teď mudrlantům a propagandě západu sebrali kujóni vítr z plachet... ten Putin je ale zlý a zlý pán...


Nepřihlášený uživatel

#38241 Re:

2015-02-12 11:36

#38238: Fred -  

 Jediní kteří zde kopou, používají vulgarismy a ukazují zde vlastní nevzdělanost jsou hlavně stoupenci Zemana a jeho řídícího orgána putina.

Ruda

#38242 Re:

2015-02-12 12:30

#18: Říman -  

 Naprosto souhlasím, není  co dodat.

Ano je to vizitka  národa.

Podívejte se na statistiku podpisů =23% Praha, jinak všude pod  1%!

Typický citát : uvztekej se pražská kavárno! Co to znamená? 

Motivem poloviny národa je závist a  nenávist, hulvatstvi uznávají jako společensky přijatelnou, snad protipól té kavárny.

Zeman všechny tyto principy zosobňuje, musí být tedy zákonitě milován.

Smutné milý Watsone.


Nepřihlášený uživatel

#38243 Re: DOST BYLO ZEMANA

2015-02-12 12:50

#38239: -  

 Souhlas, je třeba zase vyjít do ulic!!! Dost bylo Zemana !!!

Hulvát není hoden prezidentského křesla !!!

Ruda

#38244 Re: Re: Re: Re:

2015-02-12 12:52

#22167: Havel byl zloděj a lhář - Re: Re: Re:  

 Slovy klasika:

Maaagor. Je to magor, pane. 

Červený trpaslík, kdyby  náhodou.

Ale nechci urážet, je to vážná věc, lidé si sami v hlavě upletou klec a v té pak sedí a myslí si že je jenom ta klec. Klec je dobrá vše vysvětlí a chrání před strachem.

Dělá to skoro každý, většina ale není agresivní. Agrese, vztek, nenávist jsou už pokročilé známky úpadku. Asi vám to už nepůjde, ale stejně stojí za zkusit ten nos vystrcit a podívat se na sebe a svět tak trochu zvenčí. 

Představit si sám sebe jako nezaujatého pozorovatele který se ptá,jestli ten druhý nemá kousíček pravdy, co to říkal, proč, co ho k tomu vede, jak bych ho přesvědčil? Dát přes držku? Jasný řešení, ale každý kdo dá, dřív  nebo později taky dostane. 

A nikoho to nepřesvědčí, jen za straší.

Tak s odvahou z klece ven!


Nepřihlášený uživatel

#38245 Re: Re: ZEMAN JE OBRAZEM 1 / 4 ČESKÉHO NÁRODA.

2015-02-12 12:57

#38242: Ruda - Re:  

 Ano, je to opravdu strašlivé, ale Zeman je důkazem toho,

jaké povahy  je 1/ 4 národa.

Je to opravdu katastrofální, ale  díky Zemanovi se rozkryla naše společnost

se vším všudy.

2,7 milionů namyšlených, arogantních hlupáků,

alkoholiků, lhářů, závistivců, nepřejícníků atd..., atd... 

ZNÍ TO STRAŠNĚ, ALE JE TO BOHUŽEL  HOŘKÁ PRAVDA. 

ZEMAN JE OBRAZEM 1 / 4 ČESKÉHO NÁRODA.

Mam to napsat?Nemam to napsat

#38246 Zdravicko a dobre kaficko Vam preje svobodny obcan ze zeme neomezenych moznosti.

2015-02-12 13:03

#38231: Káča - Re: Re: Re:  

 Kaco,tvrdy zacatky emigrantu nas odnaucily se urazet.Pokavad se gramatiky ceske tyce neni duvodu se zlobit ,ja osobne kdysi davno svoji cestinarku na zakladni skole nikdy nedelal stastnou.Vemte to takhle,kolik rozsudku smrti,udavacskych dopisu a trestnich oznameni bylo napsano za komunistu gramaticky perfektni cestinou.Estebaci toho meli plne krabice a to jsou prave oni a jejich mladata ktery svini tuto petici sprostarnami.

 


Nepřihlášený uživatel

#38247 Zeman se do superdebila pouze stylizuje, je ideálním hercem superdebila má superdebilní zjev.....

2015-02-12 13:17

Stejně tak se do superdebilí stilizují tzv. Zemanovi příznivci z "řad občanů". 

Kritici Zemana kritizují jeho superdebilitu. Ta skutečně existuje, ale není v tom, že říká superdebility. Zeman má suprdebility připraveny s největší pravděpodobností od FSB. Jeho superdebility korelují nejen s jeho superdebilním zjevem, ale především s ruskou profeionálně vedenou propagandou nejen v Parlamentních listech a tzv. jeho "příznivci" z "řad občanů", ať už je to Jelena nebo Arabela či Dáša. 

Profesionálové z Ruska přesně odhadují náladu ve společnosti a této náladě servírují zárměrně upravené informace ("názory" na názorových serverech) tak, aby západní demokracie vypadala jako proradná, zločinná, řízená odkusi ze zákulisí tajemnými silami. Do takového prostředí následně mohou pustit cokoliv jakýkoliv "názor". 

Podstatné je narušit hodnoty demokracie. Zpochybnit lidi, kteří jsou spjati s demokracií a vždy jeji principy hájily a dodržovali. Proto Miloš Zeman hovoři o Churchilovi jako o "jeho milovaném", aby mu následně přisoudil obdiv k nacismu. Proto mluví o "milovaném" Peroutkovi, aby následně zpochybnil jeho mravní integritu. 

Miloš Zeman je superdebil, ale nikoliv proto co říká veřejně, ale protože je jedním článkem ruské propagandy a to bohužel nutno říci nejen v ČR, ale v EU či dokonce ve Světe. Tato kampaň je skutečně superdebilní ve své ničitelské podstatě, lží a zločinnosti, ale bohužel není superdebilní v tom, jak je vedena, právě proto takové kampani Zeman vyhuvoje svým nejen superdebilním zjevem. 

Novináři by tedy neměli zkoumat a kritizovat jednotlivé superdebilní výroky, ale superdebilní jednání v celé jeho šíři a ukázat komplexnost superdebility Hradu, která sahá od Zemanovců, přes Mynáře, Nejedlého, Kmnoníčka, jeho tzv. "podporovatele z řad občanů" až do Ruska ke KGBákovi Remkovi...


Nepřihlášený uživatel

#38248 Re: Vezme-li do ruku kalkulačku superdebil....

2015-02-12 13:36


Nepřihlášený uživatel

#38249

2015-02-12 13:40

Padesát ruských tanků, čtyřicet raketometů Grad, Uragan a Smerč a stejný počet obrněných vozidel v noci na čtvrtek přejely rusko-ukrajinské hranice,... 

.. A nějaká tupá soudružka Jelena Vičanová ( zemanova řitní lezkyně )  bude vykřikovat hovadinu, že je na Ukrajině občanska válka..

Káča

#38250 Re: Neco pro zasmani lvici bojovnici Kace......

2015-02-12 13:42

#37361: netreba - Neco pro zasmani lvici bojovnici Kace...... 

 Moc,moc,moc se omlouvám,že na Váš příspěvek reaguji až po týdnu.Bez vytáček,jak je mým zvykem,přiznávám,že jsem pako a Váš příspěvek jsem přehlédla.Nebýt toho,že mě na něj dnes jeden úžasný človíček upozornil,tak bych přišla o vtipné video,kterému jsem se od srdce zasmála.Děkuji Vám a přeji krásný den. Káča