PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post

z diskuze TV

#190 Re: Re: Re: peníze

2015-02-05 16:33

#189: - Re: Re: peníze  

 Co se dělo před narozením dětí?

Jako asi každý jsem byla opravdu nadšená, že se narodilo pět zdravých dětí (1.díl). O tom opravdu žádná :-) To je fakt zázrak, narození paterčat, navíc naprosto zdravých, které dál úžasně prospívají! Jenže druhý díl už byl jiný, královna matka - matka princezny Saši byla dost hrozná (zde doufám, že střihači zasáhli a tohle pro příště hodně omezí!), Sašino žertování (v což pořád doufám!) na téma sponzoring sedačky:-), atd. Protože mě tenhle seriál zajímá, samozřejmě čtu i názory ostatních. Naprosto přirozeně jsem se tedy přidala k názorům souseda rodiny paterčat, protože je logické, že pokud jsou pro případ nebezpečí zajištěná jen okna u bytu, kde bydlí paterčata a už ne moje, tedy ta, která jsou pár cm od mých oken, kde spí mé děti, zlobila bych se taky, protože od debila, který by mohl zaútočit na paterčata - což se doufám, nikdy nestane! - těžko můžu očekávat, že si před případným útokem "pečlivě" zjistí, kde končí okna bytu paterčat a začínají jiná, cizí, takže třeba i ta "moje". A stejně tak jako někoho jiného tady v diskuzi i mne napadla poměrně základní otázka: copak si rodiče paterčat připravili pro narození svých dětí? Myslím tím sami od sebe? Třeba i za pomoci rodiny té matky královny :-) Ok, my jsme už viděli jen nový byt s novým nábytkem, válendou plnou darů, atd. Ale rodiče přece už pár měsíců před narozením věděli, že se jim narodí víc dětí... aneb jejich starost o zabezpečení dětí přece nezačala až jejich narozením. A co dělali?!? Nevím, zatím nám to nikdo nepověděl! Takže tohle zatím v seriálu postrádám. A věřím, že nám to autoři objasní :-) Víte, než jsem začala tenhle seriál sledovat, viděla jsem pořad s paní režisérkou, která doufala, že diváci budou tohle sledovat spíše srdcem... Ok, srdce mám a nemyslím si, že nějak zatvrdlé, takže opravdu narození zdravých pěti miminek považuji za zázrak. Ovšem mám taky mozek a tak zcela racionálně by mě zajímalo, co rodiče paterčat dělali sami o sobě pro své očekávané děti ještě před jejich narozením. Bez pomoci kohokoliv, protože pomoc je bonus, starost rodičů základ. Tohle jsem ale zatím v seriálu neviděla. Tak doufám, že se to dozvím :-) P.S. taky vám zatím chybí jakákoliv info o rodičích nebo rodině Tondy?

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#191 souhlas - peníze a kde byla starost o budoucí potomky?

2015-02-05 16:57:00

#190: z diskuze TV - Re: Re: Re: peníze  

 O rodině strýce p. Kroščena psak velice  pěkně p. Olšovský v blogu, vyznělo z toho, že strýcova rodina je slušná, pracovitá,  pán vyučen a  navíc i svářečské oprávnění. Vycestoval do Kanady, protože v Česku měl problém s příbuznými a Rómy, nechápali, že žije řádným životem, posílá děti do školy, vydělává si a nebere   žádné podpory a příspěvky. Koho zahrnoval  strýc p. Kroščen mezi svénepřejícné  příbuzné, nebylo jmenovitě uvedeno, ale v blogu byla poznámka, že se jedná o příbuzného p. Kroščena, otce paterčat.