MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#37230 Re: nenávistný výkřik

2015-02-04 23:45

#37228: Voloďa - nenávistný výkřik 

Hrdy clen Lumpenkavarny si dovoli zareagovat na Tvuj prispevek.  Zeman je skutecne osobnost, ktera, nastesti, prekracuje nase meze.  I kdyz by bylo presnejsi napsat, ze prekracuje vsechny meze.  A Ty jsi jeste blbejsi, nez je Tvuj ozraly guru na Hrade.  A to uz je skutecne sila, takovych se mnoho nenajde. Gratuluji !

Odpovědi

Voloďa

#37236 Re: Re: nenávistný výkřik

2015-02-05 01:30:08

#37230: - Re: nenávistný výkřik 

 už jsem myslel, že se nikdo z Lumpenkavárny nechytne. Uf,  to jsem si oddychnul. Samozřejmě jsem počítal, že někdo zareaguje na tu větu ...Zeman to je osobnost, která překračuje Vaše meze, ty pražská kavárno !....

a světe div se, zareagoval, a ještě k tomu Hrdy clen Lumpenkavarny...

Tohle to byl totiž takzvaný "šrapnel". Zemana vůbec nemusím, je hrozný, ale ještě podivnější mě přijdou lidé z Pražské kavárny či Lumpenkavárny. Myslím si, že velká část z nich podvědomě tuší proč. Je v nich ukryto cosi nelogického,  mimo jiné, i jakýsi ambivalentně-blahosklonný postoj ke korupční a skutečně asociální vládě Petra Nečase, ve které seděla a noblesně podřimovala i jejich modla Karel Schwarzenberg.

Navíc mě ty rozčílené reakce Lumpenkavárny strašně baví a občas mě, přiznám se, i psychicky pomůžou, že na tom nejsem až tak špatně. :) vím co teď budete tvrdit, ani to nemusíte psát, Vaše reakce jsou pro mě příliš předvídatelné...