MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#37226 Re:

2015-02-04 23:08

#37224: Honza -  

 Mas dobre spocitane i kojence ?  V pohadkach byva "hloupy" Honza vlastne chytry a mazany chlapik.  Ale to neni Tvuj pripad.  Ty jsi skutecny, nefalsovany BLB !!!

Arabela

#37227

2015-02-04 23:14

Havlisti jsou naprostí kreténi! Poslala bych je do Ameriky ať si tam nimi užijí...

Voloďa

#37228 nenávistný výkřik

2015-02-04 23:19

Zemanovi nesaháte ani po kotníky , ty pražská, zlodějská, gaunerovská, Bakalovská, antisociální chásko ! jste jenom lumpenkavárna.

Zeman to je osobnost, která překračuje Vaše meze, ty pražská kavárno !

Házet vajíčka a rajčata to by Vám šlo, kriminálníci...

 

S pozdravem Voloďa z FSB

A jsem komouš zasraný.... agent FSB, rusofil a Putinův agent, takže už mi to nemusíte psát, vy pitomoučcí pravičáčkové s  IQ namydlené americké kliky.


Nepřihlášený uživatel

#37229 Re:

2015-02-04 23:22

#37227: Arabela -  

 Ja bych na oplatku poslal vsechny zemandrtalce do Ruska.  Tady mohou kecat, co chteji, ale tam by museli "drzet hubu a krok".  Jestli se chcete nadychnout opravdove "svobody", tak se sbalte a zkuste tam chvili zit.  Potom nam muzete povypravet.


Nepřihlášený uživatel

#37230 Re: nenávistný výkřik

2015-02-04 23:45

#37228: Voloďa - nenávistný výkřik 

Hrdy clen Lumpenkavarny si dovoli zareagovat na Tvuj prispevek.  Zeman je skutecne osobnost, ktera, nastesti, prekracuje nase meze.  I kdyz by bylo presnejsi napsat, ze prekracuje vsechny meze.  A Ty jsi jeste blbejsi, nez je Tvuj ozraly guru na Hrade.  A to uz je skutecne sila, takovych se mnoho nenajde. Gratuluji !


Nepřihlášený uživatel

#37231 Re: Re: Re: Podporuji pana prezidenta

2015-02-04 23:53

#37225: - Re: Re: Podporuji pana prezidenta 

 Cca 2,7 mil voličů zřejmě není drtivá většina!


Nepřihlášený uživatel

#37232 Re: Re:

2015-02-04 23:58

#37226: - Re:  

Tomu Honzíkovi jste to napsal moc hezky. Podívejte se na tu jejich petici. Tady se střídá několik méněcenných jedinců, keří si tu plácají játra zostouzenim presidenta. Jsou to titíž drbani, kteří do rozbití klávesnice podepisovali tu přiblblou petici.

Na té jejich demonstraci v neděli se jich nesešlo ani tolik, aby si mohlo zahrát "Dudáka".

A o nic více jich tu denně neopruzuje.

Samozřejmě, že si pár těch vágusů fandí,ale kdyby sem mohl psát příspěvky poze ten, kdo je registrován na jméno,ověřené přes sms, viděli bychom jak by zde žvanilů a profesionálních hulvátů šmahem ubylo. 

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-02-05 00:54



Nepřihlášený uživatel

#37234 Re: Re:

2015-02-05 00:56

#37220: - Re:  

 Samozřejmě se jich bojím,proto nebudu nikoho přesvědčovat!I to jméno mě mrzí!Mladí vůbec netuší,co se kolem nich děje!Přeju dobrou noc!Ivana!


Nepřihlášený uživatel

#37235

2015-02-05 01:00

Jeho sebestřednost se hvězd dotýká.

Voloďa

#37236 Re: Re: nenávistný výkřik

2015-02-05 01:30

#37230: - Re: nenávistný výkřik 

 už jsem myslel, že se nikdo z Lumpenkavárny nechytne. Uf,  to jsem si oddychnul. Samozřejmě jsem počítal, že někdo zareaguje na tu větu ...Zeman to je osobnost, která překračuje Vaše meze, ty pražská kavárno !....

a světe div se, zareagoval, a ještě k tomu Hrdy clen Lumpenkavarny...

Tohle to byl totiž takzvaný "šrapnel". Zemana vůbec nemusím, je hrozný, ale ještě podivnější mě přijdou lidé z Pražské kavárny či Lumpenkavárny. Myslím si, že velká část z nich podvědomě tuší proč. Je v nich ukryto cosi nelogického,  mimo jiné, i jakýsi ambivalentně-blahosklonný postoj ke korupční a skutečně asociální vládě Petra Nečase, ve které seděla a noblesně podřimovala i jejich modla Karel Schwarzenberg.

Navíc mě ty rozčílené reakce Lumpenkavárny strašně baví a občas mě, přiznám se, i psychicky pomůžou, že na tom nejsem až tak špatně. :) vím co teď budete tvrdit, ani to nemusíte psát, Vaše reakce jsou pro mě příliš předvídatelné...

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-02-05 01:34



Nepřihlášený uživatel

#37238 Re: Re: Re:

2015-02-05 04:48

#37234: - Re: Re:  

Dekuji Vam za odpoved.  Vitejte mezi nami !  Dana


Nepřihlášený uživatel

#37239 Re: Re: Re:

2015-02-05 05:08

#37232: - Re: Re:  

Vsimate si, kolik podpisu kazdy den pribyva na te, podle Vas priblble, petici ?  A kolik podpisu na prozemanovske ?  Je pravdou, ze ne kazdy se zapoji do diskuze. 


Nepřihlášený uživatel

#37240

2015-02-05 05:17

Nemohu-li učinit více, jsem ráda, že alespoň takto mohu vyjádřit protest proti škodné, která se zapelešila v rajonu Česko.
Arabela

#37241 Miloš mi Babiš

2015-02-05 05:49

 

ZÍDEK: Miloš Zeman, superlhář... a jeho Ovčáček na špinavou práci

Bůh chraň všechny, kteří se stanou dalšími objekty prezidentské lásky a úcty!

 


Nepřihlášený uživatel

#37242 Zeman je tragedie České republiky

2015-02-05 05:49

Zeman je tragédie České republiky

 

Co ještě od tohoto lháře, podvodníka a ruského protagonisty budeme muset zkousnout ? Lékařské konzilium by mělo pomalu přemýšlet o tom, zda tento psychopat může vykonávat funkci prezidenta.

KVZ

#37243 Je demokracie bezmocná proti zrůdám zneužívajícím moc?

2015-02-05 05:50

Proč nelze Zemana respektovat dokonce v jakékoliv ústavní pozici je, že není demokratem, což nejen ústava u ústavních činitelů předpokládá, ale dokonce je to nutná podmínka, aby nebyly v rozporu s Ústavou a tedy v případě prezidenta dokonce nepáchali velezradu. 

Zákon o volbách prezidenta má tři limity:

Nelhat - Zemam lhal prakticky o všem o čem promluvil, počínaje jeho povedenou rodinkou a konče privatizací MUS

Volební účet a délka kampaně - těžko říci jak nazvat období před založením volebího účtu, jestli to byla kampaň či co to vlastně tedy bylo, podstatné je, že to rozhodně nebylo financováné z volebního účtu a bez nejmenších pochyb to stálo min. desítky milionů korun jestli ne více než sto milionů korun.

Volební účet a vše z něj financovat - to by snad dodržel, pokud bychom plně věděli, co to bylo před založením volebního účtu resp. kdybychom to nazvali například nekampaň.  Podivné jsou také ony 3 mil. sekery, kterou tam zatnul a kterou kdosi uhradil již plně mimo volební účet. 

 

Lídé, kteří porušují volební zákon jsou buď komunisté nebo nacisté, obecně zločinci, kteří následně chtějí moc zneužívat např. na to, aby do země zvali post-bolševické diktátory.  Shodou nějakých podivných okolností Zeman v době krize zničil parlament a na skoro rok jmenoval a spoluvytvářel vládu složenou prakticky výhradně z členů KSČ, kdy mnozí byli zároveň nějakou shodou záhad členy Zemanovců (asi nějaká neonacistická banda, byť NSDAP si do názvu Hitlerovci dát nedovolila). 

KVZ, Demokrat, Matka, Dáša, Arabela, Miloš Zeman, Kateřizan Zemanová, manželka se zelenou kartou

#37244 Už nechci být komunistou, já KVZ, Demokrat, Matka Tereza, Dáša...... my všichni v jedné osobě....

2015-02-05 05:51

***VČERA JSEM SE TAK DĚSNĚ OPIL S MARTOU, TEDY SOUDRUŽKOU MARTOU SEMELOVOU A VŮBEC NEVÍM CO SEM S NÍ VYVÁDĚL, TAK UŽ NECHCI BÝT KOMUNISTOU, NECHCI, ABY MNE TLOUKLA, UŽ NECHCÍ BÝT OPLZLÝ A UŽ NECHCI, ABY MNE POŘÁD BOLELA HLAVA Z TOHO DĚSIVÉHO OPÍJENÍ. UŽ NECHCI BÝT DIKTATUROU PROLETARIÁTU.  SOUDRUZI, TEDY VLASTNĚ OBČANÉ KONČÍM S KOMUNISTICKOU MLÁDEŽÍ, KONČÍM S KOMUNISTY A KONČÍM S MARTOU SEMELOVOU. ČEST*** TEDY ČEST JAKO ČEST, ČLOVĚK MÁ PROSTĚ NĚJAKOU ČEST A TU SI MUSÍ CHRANIT.  Dobrý den očané, dobrý den sousedé, dobrý den všichni slušní lidé.  

Přesto jsme všíchni zodpovědni za své jednání.

Ani Fidel z toho není vyňat.

Ani Che, ani jeho šoféři, ani jeho rezidence.

Ani všichni ti Kubánci, kteří si nadělali do kalhot, než byli popraveni. 

Ani těch čtrnát tisíc dětí, které uletěly svým rodičům. 

Ani láska a zoufalství, jež toho byly příčinou. 

Arabela ve skutečnosti přímo Miloš Zeman či Kateřina Zemanová

#37245 Vezme-li do ruku kalkulačku superdebil....

2015-02-05 05:54

....logicky mu vyjde superdebilita, jak předvedl superdebil i dnes, když "vyzýval těžaře". 

"„Stačí vzít do ruky kalkulačku a počítat. Já jsem to udělal a vyšlo mi, že menší zlo, zdůrazňuji menší zlo, je prolomení těžebních limitů,“ řekl Zeman.

Stejně jako mu vyšla superdebilita v době, kdy zvyšoval státní dluh tempem zdvojnásobení za 4 roky, už tehdy to byl superdebil a už tehdy to byla superdebilita. 

paradox
Nepřihlášený uživatel

#37246

2015-02-05 05:55

 

 

To co hrad teď předvádí je do nebe volající !! Určují, kdo bude obsluhovat nejvyyššího

a kdo né ?? A pokud někdo je né svoji vinou postižení, tak má bohužel v tomto státu smůlu !!! A kdo tomu vévodí ?? No přece vrchní šašek z hradu !!!

Přitom hlavu státu máme o holi......... Paradox za paradoxem...

Rumburak

#37247 Re:

2015-02-05 05:56

#37227: Arabela -  

 Arabelo, drž hubu!


Nepřihlášený uživatel

#37248

2015-02-05 05:57

Nový prezident bude Roman Skamene 


Nepřihlášený uživatel

#37249 Re: Re: Re: nenávistný výkřik

2015-02-05 05:57

#37236: Voloďa - Re: Re: nenávistný výkřik 

 Běž domů Voloďo, čeká tě Nataša....


Nepřihlášený uživatel

#37250 Zeman znesvěcuje nejen pražský hrad

2015-02-05 06:03

Putin si nadšeně mne ruce

 

Bože , kdy tohle skončí. Zeman znesvěcuje nejen pražský hrad , coby symbol českých dějin, ale už i osobnosti českého i světového boje proti totalitě, kterým nesahá ani po kotníky.

Putin si nad dosazením Zemana na hrad musí nadšeně mnout ruce. Tohle mu opravdu vyšlo. Zeman coby jeho agent rozvrátí poslední zbytky české hrdosti a pak obsadit Česko bude naprostá maličkost. Zvlášť když bude vítán Zemanovými s Ruskem kolaborujícími voliči.