MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#35774 Re: Úkolem moderní demokratické společnosti je zastat se i nejslabších proti těm nejmocnějším.

2015-01-28 21:06

#35766: - Úkolem moderní demokratické společnosti je zastat se i nejslabších proti těm nejmocnějším. 

 Nevím co tam bylo za lidi, ale jediná odpověď okamžitá na místě, když to někdo pronáší s vážnou tváří je, bohužel. vrazit mu pár facek, neboť je evidentní, že ten člověk poslouchá sebe a ne to co říká. 

Nešel bych Zemana poslouchat, šel bych mu něco říci, pokud ti lidé mlčeli, byli to pitomci nikoliv lidé inteligentní. 

Na Zemana se mnozí sice jdou podívat jako na opici do ZOO, ale ani za to Zeman nestojí. Tam by měl být stavu, buď to jsem já kdo ovládá diskusi a sděluje mu, že je zrůda nebo naprostý nezájem, nic mezi tím. Zeman je bohužel skutečně zrůda, neboť je zrůdné zneužívat politickou moc. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#35796 Re: Re: Úkolem moderní demokratické společnosti je zastat se i nejslabších proti těm nejmocnějším.

2015-01-28 21:51:32

#35774: - Re: Úkolem moderní demokratické společnosti je zastat se i nejslabších proti těm nejmocnějším. 

 Ano, máte pravdu, měl tam někdo zareagovat ihned po " projevu ". Asi byla řada lidí též šokována, museli to v sobě nejprve zpracovat a tak reagovali později.

Uráží mě též, že si s námi dolními deseti miliony dělá, co chce. Když byl  " zvolen " dostal přece možnost získat si i nevoliče. Naše rodina v to tedy vůbec nevěřila..Je to grázl, měl to vše propočítané do posledního detailu.

10 let se skrýval na Vysočině, kde si mohl v klidu promyslet celý rafinovaný podraz. 

Na Zemana bych též nešel.. Ani se podívat, co by na exota, nemám na to žaludek.  Ta drzost už z něho čišila tehdy , viděli jsme  v listopadu 89 , když se drze chytnul mikrofonu na manifestaci.. 

Hrozivé opravdu je, že zneužívá politické moci.