MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#33444 Re:

2015-01-19 05:23

#33443: -  

 Á,píše Vlasta z Ostravy,bojujíci bojovnice za vlast ve jménu páne fon Kchárla toš chŕŕ ochrapané knížeci atrapy,ať se probere pochscaný kníže se svými korouhvemy oddaných hovloidních hrabatu a stečí dobijou hrad a bude konečne to ráj  demokracie to na pohled. Prvda a láska konečne zvítězí  nad lží a nenávisti  s pomocí pochscaný knížeci atrapy na koni Šemíkovi- citát to božského bombarďáka Vaška

Odpovědi

Káča

#33445 Re: Re:

2015-01-19 06:26:17

#33444: - Re:  

 A teď jste na sebe pyšný?To je všechno?Víc nevymyslíte?Zmůžete se jen na trapné urážky?Hm,tak to je slabota!Myslíte si,že jste to Vlastně z Ostravy nandal?Ne,tyhle bezduché bláboly opravdu nikoho naštvat nemohou.A to,že se tady spousta z Vás snaží urazit a zesměšnit noblesního Pana Karla,je skutečně politováníhodné.Co Vám na něm vadí?U Vás,zemanovských tupečků,bych to odhadovala na závist.Pan kníže je bohatý a ve světě uznávaný..a to se v Čechách neodpouští! Káča


Nepřihlášený uživatel

#33580 Re: Re:

2015-01-19 19:20:07

#33444: - Re:  

 Jsem jitka z Mikulova a souhlasím s Vlastou z Ostravy i s Kačkou!To,že do toho montujete Swarzenberga je zbytečné!Já na příklad jsem volila v prvním kole MUDr.Roithovou a knížete jsem volila proti Zemanovi!Příště,když bude možnost,budu volit zase někoho rozumnějšího než je Zeman,Dientsbier,Fišer,nebo ten zvláštní potetovaný profesor hudby!Vaše hloupé slova proti někomu,komu nešahá Zeman ani po kotníky jsou tak důležité,jako pšoukání slepice!)))