MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Martin

#33293 Re: Re: My máme taky právo na slušný život pane prezidente! :O

2015-01-17 22:14

#33288: Káča - Re: My máme taky právo na slušný život pane prezidente! :O 

 Díky moc za podporu! Velice si jí vážím. :) Ikdyž o Zemanovi vím, co to je za člověka, tak neustále dokáže nacházet citlivé místa u lidí, které nemá rád, kteří mu nejsou po chuti, a jeho chováním dokáže jen způsobovat bolest! Děkuji ještě jednou za podporu a i Vám přeji pohodu, zdraví a štěstí v letošním roce! Martin.

Odpovědi

Káča

#33300 Re: Re: Re: My máme taky právo na slušný život pane prezidente! :O

2015-01-17 22:50:42

#33293: Martin - Re: Re: My máme taky právo na slušný život pane prezidente! :O 

 Martine,Vy podporu nepotřebujete.Podle toho,co píšete,jste velmi silná osobnost,člověk s hendikepem,který dokázal mnohem víc,než spousta lidí bez hendikepu.Měl jste v životě vše ztížené,musel jste určitě často bojovat s předsudky některých jedinců,dokazovat své přednosti a občas se smiřovat s nepochopením,utírat si slzy a znovu a znovu dokazovat,že i Vy máte právo na plnohodnotný život.Pak přijde Zeman,který má,jakožto prezident,hájit zájmy všech občanů a kopne do Vás.Jenže Vás to nepoloží,protože jste bojovník!Za to,co jste v životě dokázal,Vám patří můj obdiv!Já osobně jsem na Zemana víc než alergická.Je to u mě tak silné,že jsem po prezidentských volbách zpřetrhala dokonce i pár vztahů s lidmi,kteří se Zemanem začali sympatizovat.Prostě to tak mám a nemohu(a vlastně ani nechci)to změnit.S hrůzou čekám,co přijde teď.Možná jsou na řadě homosexuálové a lesbičky,pak třeba lidé s brýlemi či naslouchátky,potom lidé věřící nebo vegetariáni... Pokud ta zrůda zůstane na Hradě až do konce volebního období,tak nás ještě čekají krušné chvíle.Ale my se nedáme!Takže hlavu vzhůru a pevné nervy,Káča.