MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#27633 Zatím je to tak, že jeden StBáckéj idiot od vás se ukazuje v televizi.....

2014-12-29 08:32

#27626: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 ....jak splatil část státního dluhu na druhé straně si 5x tolik okamžitě půjčuje.  Další nejspíš také debilní StBačka ani nepromluví na zásadním jednání pražského zastupitelstva. 

Co je zatím naprosto evidentní, že Slováci v politice zde jsou tedy ruští švábi. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#27635 Re: Zatím je to tak, že jeden StBáckéj idiot od vás se ukazuje v televizi.....

2014-12-29 08:43:15

#27633: - Zatím je to tak, že jeden StBáckéj idiot od vás se ukazuje v televizi..... 

 No nazdar, Ty entomológ jeden, už si mi chýbal, reku, kokotkovia sa dnes ani len nevyhrabú z toho smrádočku vo svojom pelechu a ani sa nepokúsia postaviť :-).


Nepřihlášený uživatel

#27636 Re: Zatím je to tak, že jeden StBáckéj idiot od vás se ukazuje v televizi.....

2014-12-29 08:53:59

#27633: - Zatím je to tak, že jeden StBáckéj idiot od vás se ukazuje v televizi..... 

 Čo to je taký americký šváb 10 ku jednomu ruskému šviabu, len jeden, to nie  je zlé.


Nepřihlášený uživatel

#27644 Re: Zatím je to tak, že jeden StBáckéj idiot od vás se ukazuje v televizi.....

2014-12-29 09:16:48

#27633: - Zatím je to tak, že jeden StBáckéj idiot od vás se ukazuje v televizi..... 

 A co tím chtěl "básník" říci? Že se stane menším, a ještě menším? 

Tá Tvoja malosť, čecháčku, je práve v tom, že si hľadáš vinníka  v - podľa Teba - ešte menších, ešte bezvýznamnejších a ešte morálne spustlejších Slovákoch, než si Ty sám! Potrebuješ stále niekoho, kto by bol zodpovedný za Teba a za Tvoje hlúpe rozhodnutia, lenivosť, nepoctivosť, rozosievanie nenávisti... Dejte mi lidi, ať si to za mne odserou... teda, u nás sa povie, odserú, česká koncovka je tam preto, lebo chápem, že Ty už nerozumieš po slovensky:-)).

Ešte že ste si nezvolili toho Japonca! Teraz, keď už ruskí turisti neprídu do Prahy, prišli by ste ešte aj o tých japonských:-))).