MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#26082 Re: Omlouvám se všem které jsem uvedl v omyl a také panu Agustinovi.....

2014-12-19 23:36

#26079: - Omlouvám se všem které jsem uvedl v omyl a také panu Agustinovi..... 

 Ja bych na to mel jedinou odpoved.Koho chleba jis,toho pisen zpivej.Kdyz vynecham vsechny utoky na osobu prezidenta ,tak porad jeste stoji za hovno, ale to si ten pan Augustin nedovoli rict Virozonovicovi do oci. Zeman za celou kratkou dobu panovani na Prazskym Hrade  nadelal tolik pruseru ze ho navsteva Ciny nemuze zachranit.Mimochodem Obama a Putin  Zemanovo pozvani neprijali,Zeman pro ne znamena obehranou desku.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#26083 Re: Re: Omlouvám se všem které jsem uvedl v omyl a také panu Agustinovi.....

2014-12-19 23:53:46

#26082: - Re: Omlouvám se všem které jsem uvedl v omyl a také panu Agustinovi..... 

 Agustin je mistopředseda SPOZ a je to vskutku povedená figura. Přesto, jsem jej osočil neprávem, byť nechápu, proč se píše do hlavičky celého dopisu, když příjemcem je pan Nemec. Prostě to tak je, udělal jsem chybu, napsaný tam je. 

JIná věc je, že se neumí česky přestože studoval jazyky. Je to věc podivná a připadá mi to jako jistý způsob arorgance oslovit pana Němce "Vážený pane Němec".

To co je napsáno dál, to jsou snůšky blábolů a to se dalo čekat, byť by asi nebylo od věci, psát i takové bláboly trochu s kulturou. 

Jsme na sebe naštvaný, že jsem si takto belbě naběhnul vlastní nepozorností.