MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#23763 Re: Re: Re:ROLLING STONES

2014-12-11 07:23

#23750: - Re: Re:ROLLING STONES  

 Vykat, soudruhu, Vykat.

Já jsem aktivní muzikant. Sjezdil jsem řadu zemí a slyšel spoustu žánrů, o kterých možná nemáte ani tušení. Dokonce jsem hrál i v Rusku (ne v SSSR) a slyšel jejich muziku. Nachomýtl jsem se tam v Archangelsku k oslavám 9. května (2004). Viděl jsem transparenty "Čest a sláva válkám", alegorické vozy, přehlídky vojsk s technikou, no prostě hrůza. Tam v té době bylo absolutně vše při starém. 1. Máj u nás byl proti tomu "procházka růžovým sadem". Proto raději ty "Stouny" než Alexandrovce s válečným nádechem. I když musím uznat, že výkony to jsou opravdu neuvěřitelné, až nadlidské. Ale právě z toho mi trochu mrazí. V Americe jsem nic obdobného neviděl, ti to holt předvádějí pouze přímo v praxi, ale zaplaťbůh, protože jinak už bychom všichni dávno prděli do hlíny.  

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#23920 Re: Re: Re: Re:ROLLING STONES

2014-12-11 18:26:22

#23763: - Re: Re: Re:ROLLING STONES  

Ja vým Vy jste tak skvělej.sečtenej,výtečnej muzikant že všechno umíte ze všeho nejlíp a ta anglosaská muzika je prosto super,nic jineho se proste poslouchat nedá. To je Vaša věc,Váš gust. Mne už leze na city když v rádiu slyším za jeden den tu samou písničku jak na verklíku x krát za den,hlavne že je to americký. Rad sliším i pisničky z jinych statu,aspon to osvěží.