MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#23755 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prezident z trunu spad. Byl opily jak rusak.

2014-12-11 06:40

#23752: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prezident z trunu spad. Byl opily jak rusak. 

To sa mýliš, už mojich pra-pra-pra rodičov učili slovenskí učitelia  na slovenskom gymnáziu:-), kde študovali aj českí študenti. A  tí slovenskí učitelia boli tisíckrát vzdelanejší, ako si Ty a ktokoľvek, koho poznáš. Ovládali bežne napr. 5-6 jazykov, vrátane klasických. SNP nebolo nijaké symbolické povstanie až po kapitulácii Nemecka a jeho organizáciu po*ala vláda v Londýne, Beneš, ktorý zradil už pred vojnou a potom podpísal zmluvu so Stalinom a rozhodol o povojnovom osude Československa. V 48. sa tiež zachoval ako zbabelec. A to nepočítam jeho podiel na perzekúcii slovenskej DS, ktorá povstanie doma organizovala. Nevieš nič o dejinách a trepeš hlúposti. 

Svoje rady, o koho sa mám starať si strč za ten apartný klobúčik z bavorského kroja, kolaborant:-).

Odpovědi

Slovač

#23757 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prezident z trunu spad. Byl opily jak rusak.

2014-12-11 06:50:29

#23755: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prezident z trunu spad. Byl opily jak rusak. 

 Tvůj děda byl nejdřív gardista a potom komunista? Árizovali jste jak vzteklí?


Nepřihlášený uživatel

#23762 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prezident z trunu spad. Byl opily jak rusak.

2014-12-11 07:16:15

#23755: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prezident z trunu spad. Byl opily jak rusak. 

 ÁNO. Jsi už po snídani ? Na to jsi mi neodpověděl.

Pokud jde o tvé pra-pra-pra rodiče, tak to muselo být na začátku 18. století anebo je ti tak odhadem 18 let. Slovenské gymnázium v K.U.K ? To je snad legrace.

Potěšil jsi mě, že jsi vypěnil. Konečně (bavorský kroj a kolaborant).

S tvým soukmenovcem Husákem jsem seděl na Mírově.

Pokračuj. Jsem uchvácen (pouze doufám, že nemáš české občanství).