MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#69 Re: Re: Re:

2014-12-07 22:02

#54: - Re: Re:  

 Pravda je omamna kvtina, silneho nezabije a slabeho nepresvedci.....

To, ze neco nejaky list nasal, dalsi nekdo to prelozil, neni dukazem.

Posli nejaky odkaz, urcite existuje nejaky zaznam, ne? Tato "slavna" slova, ktera byla panu Havlovi prisita prece musi byt nekde zaznamenana, ne?

Ja ti muzu poslat odkaz, kde pan Havel osobne vysvetluje jak tato spina vznikla a jak tato slova osobne popira... To same plati o jeho udajne "omluve sudetskym Nemcum". Nikdy se jim neomluvil! Prekvapen? Mam pro tebe jeste jedno prekvapko, opravdu se jmenuji Jana :D

P.S. Je snadne hazet na nekoho spinu, kdo se uz nemuze branit, protoze je po smrti, ze?

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#70 Re: Re: Re: Re:

2014-12-07 22:41:39

#69: - Re: Re: Re:  

 pošli radši místo keců od havla, kterým nikdo soudný nevěří, odkaz na informaci o žalobě, kterou jistě na Le Monde podal, když měl čas vysvětlovat, že to nikdy neřekl..nebyl to žádný chuďas, aby neměl na právníky, už za komunistů měl Havel služebnictvo...


Nepřihlášený uživatel

#72 Re: Re: Re: Re:

2014-12-07 23:55:40

#69: - Re: Re: Re:  

 tuto špínu jsem na něj nenaházel já, tu si na sebe naházel vrah Havel sám

já jsem o tom psal stejně snadno i před jeho smrtí, ale pochybuji, že lozil do diskuzí si to číst a kdyby ano, že by něco odpověděl.. na to má takové jako ty, sám se byl schopen jen věnovat chlastu, objíždění prahy v luxusním mercedesu a laciným herečkám (nechci být sprostý, tak ponechme toto oficiálně prezentované povolání), takže po jeho odchodu do pekla žádná změna

Osobně jsem jej slyšel jak vražednou bestii Albrightovou, americkou ministryni zahraničí v době bombardování a pozdější privatizátorku v Kosovu, doporučoval jako svoji nástupkyni.. ten zbytek, pravda, mám pouze zprostředkovaně, zdroj jsem uvedl LE Monde, nějaké havlovy lži a popírání mě nezajímá, je to profláklý lhář, stačí si přečíst jeho projevy kolem 89 co všechno sliboval a jaká byla realita.. takže jeho popření nemá žádnou váhu, stejně jako tvé - svůj ke svému