Petice za zrušení Azylu Naděje Pchery u Kladna

Quoted post

Ladislav Tejml - Tchor

#22

2014-12-07 15:33

Zajimalo by mne kdo z tech co podpisuji znaji situaci osobne. Tento spor se tahne roky a ikdyz tam rozhodne neni vse idealni (ano penize tam chybi) tak jsem tam pri opakovanych navstevach tyrani zvirat nevidel a znam mnoho soukromych "utulku" jez jsou na tom mnohem hure. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#25 Re:

2014-12-07 15:45:19

#22: Ladislav Tejml - Tchor -  

Já jsem tam taky byla. Lidi byli příjemní, připadalo mi, že paní Harigelová má ráda zvířata. Ale bohužel se mi zdá, že to dlouhodobě nezvládá. Viděla jsem tam štěňata ze spojení, ze kterého bylo víc vrhů. Viděla jsem háravou fenku se psem v jednom kotci. Tak tohle prostě v útulku být nesmí! Taky jsem zaznamenala to, že pejsky nechtěla dávat do adopce, což je taky úplně špatně.


Nepřihlášený uživatel

#27 Re:

2014-12-07 17:13:01

#22: Ladislav Tejml - Tchor -  

 Ladislave, tak pokud nepovažujete za závadné to, že psi nemají očkování, že tam není žádná hygiena, že psi tam mají kožní nemoce, nádory atp., což se nijak neřeší, že adoptovat tam odtud psa je nadlidský výkon, že se rodí štěňata v útulku a že paní Harigelová obchoduje se psy a desítky dalších věcí, tak asi máte prostě jiná měřítka na to, jak má útulek fungovat. A poslední kapka je, když  útulku řádí parvovirus a další nemoci a paní Harigelová si vesele ořijímá nové psy a nijak situaci neřeší.....každý asi máme jiná měřítka co a jak je správně a otázka peněz to jistě není...


Nepřihlášený uživatel

#76 Re: Lebeda Milan

2014-12-17 16:39:28

#22: Ladislav Tejml - Tchor -  

 Naprosto sohlasím s panem Ladislavem.Mam od nich fenečku a videl jsem to samé.Jedná se o štvavou kampaň.

Lukavcová

#81 Re:

2014-12-21 11:13:38

#22: Ladislav Tejml - Tchor -  

 I my máme odtud fenečku ovčáka a žádné známky týrání rozhodně nemá. Dokonce, když se po téměř roce s Harigelovými setkala, vítala je jako své druhé páníčky, olizovala je s packami kolem jejich krku. I já mohu dokumentovat fotografiemi. Stejně se k Harigelovům chovají i psi v útulku, přátelsky a vděčně. Nemůžete chtít, aby zvíře, které před příchodem do útulku zažívalo peklo, okamžitě ztratilo svou nedůvěru v člověka. I tito psi si musí nejdříve na pohlazení zvyknout. A to, že paní Harigelová upozorňuje zájemce na nevhodné psy je správné. Pak se nestává, že se tam ti chudáci objevují znovu, jako pro novou rodinu nepřijatelní. Nerozumím tomu, proč vznikla tahle štvavá kampaň, nabývám dojmu, že se nejedná o zvířata, ale o pozemky, tady často zmiňované. V blízkosti nově vystavené čističky je tenhle pozemek docela terno, ne?!! Lukavcová