MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Návrh

#23 Slušnost a buranství

2014-12-05 15:17

Když už je ta řeč o slušnosti a buranství, žádám odstoupení z veřejného života všech desítek, stovek, možná tisíců pseudoosobností, které nás přesvědčovali o tom, jaký je Karel noblesní pán, když jak víme podporoval premiéra Topolánka, který ukazoval stopořený penis na návštěvě v italské vile, kde se zneužívali i nezletilé dívky a dle odposlechu "děly se prasárny, jaké si nedovedeš ani představit" a sám, prase, podvádí svoji ženu s lacinou štětinkou z 4-té cenové..

 

Pak, až vyřešíme tuhle nehoráznou knížecí ostudu, se samozřejmě můžeme pobavit i o panu Zemanovi a třeba o tom, jestli v pondělí neměl nakřivo kravatu nebo něco podobného.

 

Tedy pokud nejsme placení provokatéři nebo prostě jen tupci.

Odpovědi

milošjakeš

#81 Re: Slušnost a buranství

2014-12-08 14:09:11

#23: Návrh - Slušnost a buranství 

 Geniální návrh, kam na to chodíš chlape. Jestli má Zeman nakřivo kravatu to tu nikdo neřeší, i ta sprostá slova bychom tolerovali, ale že leze do zadku Putinovi a čínským soudruhům to je problém. Kdo platí tebe chytrolíne? Kdo nemyslí tak ví, že je všechno za prachy. Pokud tě platí rusáci, tak kurs rublu tě pochopitelně znervózňuje. Klídek, můžeš v Rusku požádat o politický azyl.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.