MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA / Oznámení / Tiskové prohlášení / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#76 Re: Dnes jen 33 podpisů? O víkendu brigádníci nepřídávají falešné podpisy?

2014-12-08 01:10

#65: Ještě se uvidíme - Dnes jen 33 podpisů? O víkendu brigádníci nepřídávají falešné podpisy? 

 Scháníme všichni dárky. A až je seženem Zemana opět poženem.


Nepřihlášený uživatel

#77 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-08 01:53

#72: - Re: Re: Re: Re:  

 Vrať se do hrobu ty trotle!

honzaveleba

#78 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-08 01:59

#72: - Re: Re: Re: Re:  

 V blázinci dávaj vycházky? Nebo jsi jim zdrhnul magore? Tebe museli v dětství často mlátit do palice, následky jsou vidět i tady.


Nepřihlášený uživatel

#79 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-08 02:04

#73: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Tomuhle bezmozkovi nic navysvětlíte, škoda slov!


Nepřihlášený uživatel

#80 Re: Dnes jen 33 podpisů? O víkendu brigádníci nepřídávají falešné podpisy?

2014-12-08 02:06

milošjakeš

#81 Re: Slušnost a buranství

2014-12-08 14:09

#23: Návrh - Slušnost a buranství 

 Geniální návrh, kam na to chodíš chlape. Jestli má Zeman nakřivo kravatu to tu nikdo neřeší, i ta sprostá slova bychom tolerovali, ale že leze do zadku Putinovi a čínským soudruhům to je problém. Kdo platí tebe chytrolíne? Kdo nemyslí tak ví, že je všechno za prachy. Pokud tě platí rusáci, tak kurs rublu tě pochopitelně znervózňuje. Klídek, můžeš v Rusku požádat o politický azyl.

Martin Z.

#82 Zeman ví, co dělá. Amerika je zlo a né Rusko

2014-12-08 21:37


Nepřihlášený uživatel

#83 Re:

2014-12-09 10:24

#13: -  

Tak to je fakt hustý, už to nehul.

Koukám jak se dá v jednom příspěvku urazit všechny lidi v ČR, včetně mě.

Já jsem Klause ani Zemana nevolil, ale petici jsem podepsal, protože prostě žádný z těchto lidí na hrad nepatří, jeden zloděj a sobecký střed všehomíra, druhý hulvát a ožrala, co si myslí, že bysme se měli vrátit do područí Ruska, protže jedině ono nás ochrání před zlými američany.

Rusko fakt ne, já vím Alzheimer je v ČR hodně rozšířený, všichni zapoměli jak v područí Ruska nemohli vycestovat, jen s doložkou, na kterou museli 2 roky čekat, aby mohli jet do Bulharska, jak kdokoli ze sousedu mohl kohokoli udat a pak si pro něj přišli a sebrali mu všechno, včetně toho, že děti nemohli vystudovat, nemohl dostat lepší práci než kotelník, apod. Ale jasně když člověk mlčel a držel krok, tak si žil jakž tak, respektivě jak mu ty rovnější pánové nahoře dovolili. 

To že dnes člověk má svobodu slova, to vám nic neříká? NEbo si myslíte, že byste jen tak mohl vykřikovat a urážet prezidenta republiky? V rusku kam se všichni zemanovci chtěji dostat by stačilo, že by jste na to jen pomysleli a už by jste neexistovali, prostě by jste najendou nebili a zmizeli byste... Ve vašem bytě by bydlel někdo jiný.

Jako je to teď na Krymu, nepřihlásil jsi se do té správné strany "Jednotného Ruska" zmizneš do vězení.


Nepřihlášený uživatel

#84

2014-12-09 10:51

Díky, podporuji vás dál. A na konspirační teorie ani snad reagovat nechci. To by přece ti "cizí imperialisté" napřed museli donutit Zemana říkat, co říká. Že by byl taky řízen?

Nepřihlášený uživatel

#85

2014-12-09 14:56

My děkujeme vám!

Nepřihlášený uživatel

#86 Re: Zeman ví, co dělá. Amerika je zlo a né Rusko

2014-12-09 22:38

#82: Martin Z. - Zeman ví, co dělá. Amerika je zlo a né Rusko 

 Chlapče tady jde o Ovara, ne o Ameriku.

Lada

#87 Re:

2014-12-10 17:02

#13: -  

 Pěknýýý ... souhlasím

Vlk

#88 PETICE ZA ODVOLÁNÍ ANDREJE BABIŠE

2017-02-22 23:40

PODEPISUJTE PETICI ZA ODVOLÁNÍ OLIGARCHY BABIŠE:

https://www.petice24.com/petice_za_odstoupeni_andreje_babise

BABIŠ MUSÍ ODSTOUPIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!