MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#22090 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-04 20:29

#22083: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Chovajte sa slušne, prosím. Už som Vám raz napísala, že minulosť je preč, a že žiadne Veľké Uhorsko už nikdy nebude. Tak, ako nebude Staroveký Rím:-), ale to sa fakt opakujem.

To neznamená že keď má tento pán/ pani iný názor, že ho/ ju musíte hneď urážať. Je dosť možné, že sa na dne toho sírneho jazera za takéto chovanie ocitnete práve Vy. Skúste si prečítať Danteho Božskú komédiu, mimochodom je stále veľmi aktuálna:-) Divili by ste sa, za čo všetko sa človek môže dostať do horúcich pekiel:-)

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#22095 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-04 20:49:07

#22090: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 A kdo si troufá říci, že v tak nevyzpytatelné době, kdy se porušují někdejší dohody a úmluvy se třeba znovu neotevře otázka revize Trianonské smlouvy, která byla potupná a bolestná podobně jako Mnichovská dohoda??? Maďarsko přišlo o 70% svého území,to vám příjde jako v pořádku??? Minimálně by se mělo revidovat to konkrétní území s převahou maďarského obyvatelstva, nikoliv již tedy celá území Slovenska,Podkarpatska a Sedmihradska.


Nepřihlášený uživatel

#22105 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-04 20:53:57

#22090: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Co se sem furt cpete slovaciska?? hledte si svyho, muzete byt radi, ze jsme vas zachranili pred madarizaci a ze jste nezustali nadale pouhou zupni oblasti Madarska.


Nepřihlášený uživatel

#22262 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-05 01:09:58

#22090: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Neviem, prečo mu odpisujete za mňa. Nech sa kľudne vyhovorí, uľaví sa mu:-). Ja proti tomu nič nemám. A nevedomky robí aj veľmi užitočnú robotu: ukazuje úroveň tých vrhačov vajec. A svojím kultivovaným a obsažným prejavom, plným hlbokých filozofických myšlienok,  potvrdzuje súčasný stupeň kultúry toho národa, ktorému robí česť:-).