MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#21934

2014-12-04 09:34

 

Chlubivý člověk.

Jeden chlubivý člověk vyprávěl, kde všude byl a které kraje procestoval. Byl jsem v Africe, tam jsem holýma rukama ulovil lva! V Americe jsem přišel na závody nejrychlejších lidí na světě, a když jsem s nimi závodil, vyhrál jsem. I na sněmu nejchytřejších lidí na světě jsem byl a tam jsem uhodl tu nejtěžší hádanku. A v daleké tramtárii, kde voda zatopila celou krajinu, a lidé musili jezdit na loďkách od domu k domu, jsem dokázal přeskakovat široká jezera. "Však se tam běžte zeptat", řekl cestovatel. A tak řečnil ještě dost dlouho, až jeden člověk, který ho poslouchal, řekl:" Ale přece se nemůžeme vydat tak daleko, abychom se na to zeptali, můžeš nám i zde ukázat,co všechno umíš, jak daleko umíš skákat!" Až teď na cestovatele začali všichni křičet:"Ano, ukaž nám to!" Ale zahanbený cestovatel už utíkal docela obyčejnými skoky pryč.


Ponaučení: Jenom skutky mluví za tebe, netřeba se chlubit!

Jaké skutky jsou za Vámi, pane prezidente?  Rozdělená společnost, ztráta kreditu země, směřování na východ a ještě dál,........

Přesto se chlubíte.

 

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#21944 Re:

2014-12-04 10:55:19

#21934: -  

 Vsadili se: Obama, Putin a Zeman, kdo z nich vykoná soulož s Indiánkou a podá ruku gorile ?

Obama vykonal soulož a odmítl vlézt do klece ke gorile.

Putin po souloži s Indiánlou vlezl do klece a hned vyletěl ven celý zkrvavený.

ZEMAN vlezl rovnou do klece s gorilou a po hodině vyšel ven a ptá se: "Kde je ta Indiánka, co jí mám podat ruku ?".

Omlouvám se všem Indiánům a gorilám.

chlubivý človék

#140883 Re:

2018-11-04 09:42:04