MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#21912 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-04 07:26

#21904: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Já jsem také nechtěl nic vymýšlet, od toho jste tu Vy a vám podobní. Vaše odpověď je toho důkazem. Já jsem pouze uvedl důvod, proč ho zde nechci. Vy jste zatím za celou dobu neuvedli jediný důvod, proč ho zde chcete (i když je víceméně jasný).

P.S. A kde jste přišel ke slovu "blb"? To většinou používají až žáci druhého stupně základní školy.

P.P.S. A už se konečně odnaučte tykat, pokud Vám to není nabídnuto. Já jsem s Vámi v jedné lavici na VUMLu neseděl ani pivo ve "čtyřce" nelemtal.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#21921 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-04 08:17:57

#21912: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Je mi téměř 70. Takže k tomu drobná vzpomínka.

Soudruzi mi vždycky tykali, zdravili mě pozdravem "čest práci". Já jim vykal a zdravil je pozdravem dobrý den.

Bral jsem to, a to úmyslně tak, že tykání mohu nabídnout/resp. přijmout, pouze člověku, kterého si opravdu vážím.

Pokud jde o pozdrav "čest práci", ten mi nešel nikdy přes pysky, protože soudruzi ve "své" žoviálnosti dodávali "a rukám klid".

Dnes už občas (na správném místě) pozdravím "Čest Vaší práci a našemu společnému úsilí".

P.S. Přiznávám, že já jsem v 60. letech pivo ve IV. chlemtal. Ale nevzpomínám si, že bychom si tam všichni tykali. Naopak - tyknutí od neznámého člověka, bylo téměř urážkou, stejně jako bys tam někoho oslovil "soudruhu".


Nepřihlášený uživatel

#21930 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-04 08:59:34

#21912: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Tobe truhliku budu tykat vzdycky ! Ty mi ale samozrejme vykej to da rozum, jelito.