MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

mamasu

#21695 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-03 12:30

#21688: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Znovu se musím omluvit! Bratření s alkoholem trénuji pouze první sobotu v měsíci. Víc nemám čas a jsem v"kolbence" - musím! Chtěla jsem na Albertově rodince trochu přilepšit na vánoce a dolárky nic! Tak jsem je šla v pondělí s tou polární výpravou vyzvednout na Hrad .....a zase nic! Kluci, už máte toho účetního? Myslím toho z USA ambasády .......toho ruského si nechám na ty prezidentské volby! 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#21696 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-03 12:37:43

#21695: mamasu - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Účetního zatím nemáme, on nám to spočítá samotný Zeman, až se vrátí z Moravy. Už se na nás chystá.


Nepřihlášený uživatel

#21699 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-03 12:51:40

#21695: mamasu - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Mamasu, pokud chcete rodine prilepsi na vanoce, zajdete 23.prosince na Hrad. Pry tam bude Zeman detem rozdavat matrjosky a ruske pirozky a rodicum nalevat vodku. 

Barb

#21705 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-03 13:45:15

#21695: mamasu - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Mamasu, tak se mi ozval zástupce Lukoilu: prý ženskou za příštího prezidenta by brali, ale pokud nemá dlouhodobou praxi v KGB nebo aspoň v StB, tak by to za ty zbývající 3 roky těžko stíhali - a kdoví, jestli ne ještě dřív. 

Ale jako dlouhodobějšího kandidáta jo, platí dobře. Musíte projít přijímačkama, viz již naznačené zvyky a dovednosti od ostatních diskutujících: chlast a kouření není nutné, prý to některým občanům přece jenom vadí, ale lhaní bez mrknutí, čím lidovější, tím lépe, poslušnost, vděčnost zaměstnavatelům.  Moc inteligence škodí, vlastní nápady taky.

Troufáte si? Bude to fuška být zase nejlepší!


Nepřihlášený uživatel

#21721 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-03 14:27:16