MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#21688 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-03 12:11

#21687: mamasu - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Mamasu. Naucte se se chlastat i v pracovni dobe a my jeste Vasi kandidaturu uvazime. Uz tu mame nastavenou latku urcite urovne. A uznejte sama, strizliva prezidentka u korunovacnich klenotu, tak to by opravdu neslo. Polepsete se.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#21690 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-03 12:15:22

#21688: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Nevím o kom je řeč,ale když čtu chlastačka v pracovbní době,to může být jenom Kalousek.

mamasu

#21695 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-03 12:30:17

#21688: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Znovu se musím omluvit! Bratření s alkoholem trénuji pouze první sobotu v měsíci. Víc nemám čas a jsem v"kolbence" - musím! Chtěla jsem na Albertově rodince trochu přilepšit na vánoce a dolárky nic! Tak jsem je šla v pondělí s tou polární výpravou vyzvednout na Hrad .....a zase nic! Kluci, už máte toho účetního? Myslím toho z USA ambasády .......toho ruského si nechám na ty prezidentské volby!