MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Svornost

#20846 Re: Re: Re: NEROZVRACEJTE REPUBLIKU

2014-12-01 18:24

#20815: - Re: Re: NEROZVRACEJTE REPUBLIKU 

 Tak ,aby bylo jasno tak paměť mám dobrou! A já to nemám už vůbec těžké o mě se nebojte ! Bojím se o mladou generaci děti a vnoučata ! Nikdy v životě jsem nebyla v žádné politické straně před ani po 89 a ani nebudu! Jo a moc jsem tím pádem nemohla ztratit,žádnou jsem neměla! Nebyl jste náhodou Vy v KSČ ,že to tak znáte co popisujete? Proč se zvedla vlna proti Zemanovi ? PROTOŽE ŘÍKÁ PRAVDU !!! A TO SE NELÍBÍ CO???

Odpovědi

MP

#20852 Soudružka ví, co většina "chce"

2014-12-01 18:35:16

#20846: Svornost - Re: Re: Re: NEROZVRACEJTE REPUBLIKU 

 Je mi vždy vrcholně podezřelý každý, kdo bohorovně mluví o tom , co si myslí (chce) většina národa. Z toho přímo čumí debilní komunistický postoj člena(členky) předvoje dělnické třídy, ktrý/á má na to patent (daný vedoucí úlohou) vědět, co lidé vlastně myslí a chtějí.

Neumíte-li se jinak vyjádřit, držte alespoň hubu, soudružko!Nebo spíše vysvětlete, v ČEM má sprostý ožrala vlastně tu PRAVDU. Třeba v tom, že "pussy" = "kunda"? Na to nepotřebuji prezidenta, stačí slovníček "Sprostá slova v angličtině".


Nepřihlášený uživatel

#20854 Re: Re: Re: Re: NEROZVRACEJTE REPUBLIKU

2014-12-01 18:37:19


Nepřihlášený uživatel

#20861 Re: Re: Re: Re: NEROZVRACEJTE REPUBLIKU

2014-12-01 18:41:28

#20846: Svornost - Re: Re: Re: NEROZVRACEJTE REPUBLIKU 

 Ja mam pamet take dobrou a protoze mi je uz 60 roku, tak opravdu neco pamatuji. Prave proto, ze se bojim o svoje deti a vnoucata, tak nechci navrat pendreku a vodnich del. A co se tyce Zemanovi pravdomluvnosti, je to Vas nazor, ktery Vam neberu. Ja mam o pravdomluvnem cloveku uplne jine predstavy. I mnoho jeho volicu si postesklo, jak je v predvolebni kampani obelhal.